Lommel SKDefans
Dries Wouters
- Forma numarası
- 5
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi
6Maç6 kez ilk 11
476Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist0
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7G02.05.26 · Lommel SK 3 - 1 K Beerschot VA · Puan 6.76.3G09.05.26 · K Beerschot VA 1 - 3 Lommel SK · Puan 6.37.7G17.05.26 · Lommel SK 3 - 2 FCV Dender EH · Puan 7.76.7B23.05.26 · FCV Dender EH 0 - 0 Lommel SK · Puan 6.76.7B08.08.26 · Sint-Truiden 1 - 1 Lommel SK · Puan 6.77.1M16.08.26 · Lommel SK 0 - 1 Sporting de Charleroi · Puan 7.17.3G23.08.26 · Lommel SK 4 - 0 KVC Westerlo · Puan 7.37.1G29.08.26 · Cercle Brugge KSV 0 - 1 Lommel SK · Puan 7.16.7M04.09.26 · Lommel SK 0 - 1 Club Brugge · Puan 6.75.8M12.09.26 · Royale Union Saint-Gilloise 5 - 0 Lommel SK · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.541 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.15 |
| Kilit pas | 1.40 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 66% |
| Top kazanma | 2.28 |
| Aldırdığı faul | 1.58 |
Son maçları
- Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise5Lommel SK026' İlk 115.8
- Pro LigiLommel SK0Club Brugge190' İlk 116.7
- Pro LigiCercle Brugge KSV0Lommel SK1Sarı kart 190' İlk 117.1
- Pro LigiLommel SK4KVC Westerlo090' İlk 117.3
- Pro LigiLommel SK0Sporting de Charleroi190' İlk 117.1
- Pro LigiSint-Truiden1Lommel SK190' İlk 116.7
- Pro LigiFCV Dender EH0Lommel SK090' İlk 116.7
- Pro LigiLommel SK3FCV Dender EH290' İlk 117.7
- Pro LigiK Beerschot VA1Lommel SK3Sarı kart 190' İlk 116.3
- Pro LigiLommel SK3K Beerschot VA190' İlk 116.7
- Pro LigiRFC Liege1Lommel SK290' İlk 117.0
- Pro LigiLommel SK3RFC Liege090' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.541 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (6)90 dk’da 1.15
- Başarılı çalım4 / 8
Pas
- Kilit pas790 dk’da 1.40
- Pas isabeti90%1.708 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme20 · 14
- Kazanılan ikili mücadele101 / 153
- Aldırdığı faul3090 dk’da 1.58
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiLommel SK | 6 | 0 | 0 | 476 | 1 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiLommel SK | 23 | 3 | 0 | 2.020 | 2 | 0 |
| Pro LigiLommel SK | 6 | 0 | 0 | 540 | 1 | 0 | |
| 2024 | Challenger Pro LigiLommel SK | 28 | 2 | 1 | 2.455 | 3 | 0 |
| Toplam | 63 | 5 | 1 | 5.491 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Lommel SKŞu an#5
