Petrolul PloiestiForvet
D. Nlundulu
- Forma numarası
- 9
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Superliga
12Maç10 kez ilk 11
944Dakika
3Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist3
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.31
Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.4M01.08.26 · Universitatea Craiova 4 - 0 Petrolul Ploiesti · Puan 5.47.6G09.08.26 · Petrolul Ploiesti 1 - 0 FC Otelul Galati · Puan 7.67.6G14.08.26 · FC Voluntari 1 - 2 Petrolul Ploiesti · Puan 7.66.5M21.08.26 · Petrolul Ploiesti 0 - 2 FC Rapid Bükreş · Puan 6.57.0G28.08.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 3 Petrolul Ploiesti · Puan 7.06.3G06.09.26 · Petrolul Ploiesti 2 - 0 FC Corvinul Hunedoara · Puan 6.37.3B14.09.26 · FCSB 2 - 2 Petrolul Ploiesti · Puan 7.37.1M11.10.26 · FCV Farul Constanta 3 - 1 Petrolul Ploiesti · Puan 7.15.8B17.10.26 · Petrolul Ploiesti 1 - 1 ACS Sepsi Sic · Puan 5.86.1G23.10.26 · FC Botosani 1 - 3 Petrolul Ploiesti · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.181 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.39 |
| Kilit pas | 1.77 |
| Çalım | 1.80 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 1.70 |
| Aldırdığı faul | 1.53 |
Son maçları
- SuperligaFC Botosani1Petrolul Ploiesti372' İlk 116.1
- SuperligaPetrolul Ploiesti1ACS Sepsi Sic190' İlk 115.8
- SuperligaFCV Farul Constanta3Petrolul Ploiesti190' İlk 117.1
- SuperligaFCSB2Petrolul Ploiesti2Gol 1Sarı kart 189' İlk 117.3
- SuperligaPetrolul Ploiesti2FC Corvinul Hunedoara090' İlk 116.3
- SuperligaFC Universitatea Cluj2Petrolul Ploiesti3Gol 176' İlk 117.0
- SuperligaPetrolul Ploiesti0FC Rapid Bükreş290' İlk 116.5
- SuperligaFC Voluntari1Petrolul Ploiesti290' İlk 117.6
- SuperligaPetrolul Ploiesti1FC Otelul Galati0Gol 189' İlk 117.6
- SuperligaUniversitatea Craiova4Petrolul Ploiesti0Sarı kart 190' İlk 115.4
- SuperligaScm Argesul Pitesti1Petrolul Ploiesti0Sarı kart 145' Sonradan5.4
- SuperligaPetrolul Ploiesti1FC Dinamo Bucuresti0Sarı kart 133' Sonradan5.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.181 dk
Hücum
- Şut (isabetli)47 (19)90 dk’da 2.39
- Başarılı çalım28 / 47
Pas
- Kilit pas2890 dk’da 1.77
- Pas isabeti71%455 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 5
- Kazanılan ikili mücadele127 / 296
- Aldırdığı faul2290 dk’da 1.53
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | SuperligaPetrolul Ploiesti | 12 | 3 | 0 | 944 | 4 | 0 |
| 2025 | İskoç PremiershipSt Mirren FC | 27 | 3 | 0 | 1.545 | 2 | 0 |
| 2024 | EFL TrophyCambridge United | 3 | 2 | 0 | 87 | 0 | 0 |
| Lig 1Cambridge United | 25 | 4 | 2 | 1.543 | 2 | 0 | |
| Toplam | 67 | 12 | 2 | 4.119 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Cambridge UnitedŞu an#9
- Bolton WanderersŞu an#11
- Petrolul PloiestiŞu an#17
- St Mirren FCŞu an#14
