Sporting CristalDefans
Cris Silva
- Forma numarası
- 90
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Copa Libertadores · Copa Sudamericana · Liga 1
37Maç35 kez ilk 11
3.185Dakika
0Gol
2Asist
8Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist2
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 72 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1G16.08.26 · Sporting Cristal 4 - 1 CD Sport Huancayo · Puan 6.15.6M21.08.26 · Alianza Atletico Sullana 3 - 1 Sporting Cristal · Puan 5.66.9M30.08.26 · Sport Boys Association 1 - 0 Sporting Cristal · Puan 6.98.4G06.09.26 · Sporting Cristal 5 - 0 CD Los Chankas · Puan 8.46.6G13.09.26 · CD Moquegua 1 - 2 Sporting Cristal · Puan 6.66.2G19.09.26 · Sporting Cristal 3 - 1 Atletico Grau · Puan 6.27.1G11.10.26 · UTC Cajamarca 0 - 1 Sporting Cristal · Puan 7.1–G18.10.26 · Sporting Cristal 4 - 2 CD Comerciantes Unidos6.1M24.10.26 · Cusco FC 3 - 1 Sporting Cristal · Puan 6.16.6G29.10.26 · Sporting Cristal 3 - 2 Alianza Lima · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 3.185 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.72 |
| Kilit pas | 1.36 |
| Çalım | 1.30 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.96 |
| Aldırdığı faul | 1.47 |
Son maçları
- Liga 1Sporting Cristal3Alianza Lima2AAsist 190' İlk 116.6
- Liga 1Cusco FC3Sporting Cristal171' İlk 116.1
- Liga 1Sporting Cristal4CD Comerciantes Unidos2Sarı kart 190' İlk 11
- Liga 1UTC Cajamarca0Sporting Cristal190' İlk 117.1
- Liga 1Sporting Cristal3Atletico Grau1Sarı kart 177' İlk 116.2
- Liga 1CD Moquegua1Sporting Cristal2Sarı kart 190' İlk 116.6
- Liga 1Sporting Cristal5CD Los Chankas0AAsist 190' İlk 118.4
- Liga 1Sport Boys Association1Sporting Cristal090' İlk 116.9
- Liga 1Alianza Atletico Sullana3Sporting Cristal167' İlk 115.6
- Liga 1Sporting Cristal4CD Sport Huancayo1Sarı kart 190' İlk 116.1
- Liga 1Universitario De Deportes1Sporting Cristal190' İlk 117.1
- Liga 1Sporting Cristal2Juan Pablo II090' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 3.185 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (2)90 dk’da 0.72
- Başarılı çalım25 / 45
Pas
- Kilit pas2990 dk’da 1.36
- Pas isabeti82%1.392 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme64 · 41
- Kazanılan ikili mücadele162 / 292
- Aldırdığı faul3290 dk’da 1.47
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa LibertadoresSporting Cristal | 9 | 0 | 0 | 777 | 3 | 0 |
| Copa SudamericanaSporting Cristal | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | |
| Liga 1Sporting Cristal | 26 | 0 | 2 | 2.228 | 4 | 0 | |
| 2025 | Serie BOperario Ferroviario EC | 22 | 0 | 1 | 1.751 | 3 | 0 |
| 2024 | Serie BGoias EC | 10 | 0 | 0 | 335 | 2 | 0 |
| Toplam | 69 | 0 | 3 | 5.271 | 13 | 0 | |
Kulüpler
- Sporting CristalŞu an#90
- Goias ECŞu an#12
- Operario Ferroviario ECŞu an#90
