ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
MetzDefans

Cristian Devenish

Forma numarası
42
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

11Maç11 kez ilk 11
979Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist0
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 72 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.8B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · Puan 7.87.4B22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 7.46.5B29.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · Puan 6.57.4G05.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez · Puan 7.46.7M14.09.26 · Red Star FC 1 - 0 Metz · Puan 6.76.8B19.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · Puan 6.86.4M12.10.26 · Dijon 4 - 2 Metz · Puan 6.47.2G17.10.26 · Metz 3 - 2 Sochaux Monteliard · Puan 7.26.0B23.10.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Metz · Puan 6.05.8M30.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Moreirense 6.6, En Avant Guingamp 7.2, Grenoble Foot 38 7.8, Stade Lavallois Mayenne FC 7.4, Annecy FC 6.5, Rodez 7.4, Red Star FC 6.7, AS Saint-Étienne 6.8, Dijon 6.4, Sochaux Monteliard 7.2, USL Dunkerque 6.0, Pau FC 5.8ort. 6.8216.05.26 · Moreirense 0 - 0 AVS Vila das Aves · 6.608.08.26 · Metz 2 - 1 En Avant Guingamp · 7.214.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · 7.822.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.429.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · 6.505.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez · 7.414.09.26 · Red Star FC 1 - 0 Metz · 6.719.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · 6.812.10.26 · Dijon 4 - 2 Metz · 6.417.10.26 · Metz 3 - 2 Sochaux Monteliard · 7.223.10.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Metz · 6.030.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · 5.85.87.8

90 dakika başına profil27 maç · 2.319 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.02, Kilit pas 0.94, Çalım 1.00, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 5.45, Aldırdığı faul 1.33Şut: 1.02Kilit pas: 0.94Çalım: 1.00Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 5.45Aldırdığı faul: 1.33Şut1.02Kilit pas0.94Çalım1.00Pas isabeti87%Kazanılan ikili60%Top kazanma5.45Aldırdığı faul1.33
90 dakika başına profil
Şut1.02
Kilit pas0.94
Çalım1.00
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma5.45
Aldırdığı faul1.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8709.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 45'11.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 79'23.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.319 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 1.02
  • Başarılı çalım6 / 8

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 0.94
  • Pas isabeti87%1.130 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 54
  • Kazanılan ikili mücadele64 / 107
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Metz110097930
2025Liga PortugalAVS Vila das Aves26002.16551
Portekiz KupasıAVS Vila das Aves10012000
2024Liga PortugalAVS Vila das Aves34112.92950
Toplam72116.193131

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım