ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Craig Halkett

Forma numarası
4
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025İskoç Premiership

30Maç30 kez ilk 11
2.536Dakika
4Gol
0Asist
9Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.42
Gol + asist0
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

4.8M03.02.26 · St Mirren FC 1 - 0 Hearts of Midlothian FC · Puan 4.86.1M15.02.26 · Glasgow Rangers 4 - 2 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.17.0G21.02.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 0 Falkirk FC · Puan 7.06.7G28.02.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 0 FC Aberdeen · Puan 6.76.1M14.03.26 · FC Kilmarnock 1 - 0 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.16.1B05.04.26 · Livingston FC 2 - 2 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.17.0G11.04.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 1 FC Motherwell · Puan 7.07.2G26.04.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 Hearts of Midlothian FC · Puan 7.26.8G04.05.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 Glasgow Rangers · Puan 6.86.4B09.05.26 · FC Motherwell 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Celtic FC 6.2, Dundee United 7.1, St Mirren FC 4.8, Glasgow Rangers 6.1, Falkirk FC 7.0, FC Aberdeen 6.7, FC Kilmarnock 6.1, Livingston FC 6.1, FC Motherwell 7.0, Hibernian Edinburgh FC 7.2, Glasgow Rangers 6.8, FC Motherwell 6.4ort. 6.4625.01.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 2 Celtic FC · 6.231.01.26 · Dundee United 0 - 3 Hearts of Midlothian FC · 7.103.02.26 · St Mirren FC 1 - 0 Hearts of Midlothian FC · 4.815.02.26 · Glasgow Rangers 4 - 2 Hearts of Midlothian FC · 6.121.02.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 0 Falkirk FC · 7.028.02.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 0 FC Aberdeen · 6.714.03.26 · FC Kilmarnock 1 - 0 Hearts of Midlothian FC · 6.105.04.26 · Livingston FC 2 - 2 Hearts of Midlothian FC · 6.111.04.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 1 FC Motherwell · 7.026.04.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 Hearts of Midlothian FC · 7.204.05.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 Glasgow Rangers · 6.809.05.26 · FC Motherwell 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · 6.46.47.2

90 dakika başına profil20 maç · 1.699 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.17, Kilit pas 1.00, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 65%, Top kazanma 3.45, Aldırdığı faul 1.57Şut: 1.17Kilit pas: 1.00Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 65%Top kazanma: 3.45Aldırdığı faul: 1.57Şut1.17Kilit pas1.00Pas isabeti83%Kazanılan ikili65%Top kazanma3.45Aldırdığı faul1.57
90 dakika başına profil
Şut1.17
Kilit pas1.00
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili65%
Top kazanma3.45
Aldırdığı faul1.57
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • İskoç PremiershipFC Motherwell1Hearts of Midlothian FC163' İlk 116.4
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC2Glasgow Rangers190' İlk 116.8
  • İskoç PremiershipHibernian Edinburgh FC1Hearts of Midlothian FC290' İlk 117.2
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC3FC Motherwell190' İlk 117.0
  • İskoç PremiershipLivingston FC2Hearts of Midlothian FC290' İlk 116.1
  • İskoç PremiershipFC Kilmarnock1Hearts of Midlothian FC0Sarı kart 190' İlk 116.1
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC1FC Aberdeen0Sarı kart 190' İlk 116.7
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC1Falkirk FC090' İlk 117.0
  • İskoç PremiershipGlasgow Rangers4Hearts of Midlothian FC290' İlk 116.1
  • İskoç PremiershipSt Mirren FC1Hearts of Midlothian FC0Kırmızı kart 129' İlk 114.8
  • İskoç PremiershipDundee United0Hearts of Midlothian FC390' İlk 117.1
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC2Celtic FC290' İlk 116.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 4, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8509.11.25 · İlk 11: 90'29.11.25 · İlk 11: 90'07.12.25 · İlk 11: 77'13.12.25 · İlk 11: 90'27.12.25 · İlk 11: 90'03.01.26 · İlk 11: 90'11.01.26 · İlk 11: 90'14.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'03.02.26 · İlk 11: 29'15.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'04.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 63'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.699 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.17
  • Başarılı çalım2 / 5

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 1.00
  • Pas isabeti83%917 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 21
  • Kazanılan ikili mücadele142 / 217
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.57

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC30402.53691
2024İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC17101.17930
UEFA Konferans LigiHearts of Midlothian FC1006910
Toplam48503.784131

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım