ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Clara Bertrand

Forma numarası
20
Orta saha

Sezon 2025Premiere Ligue - Kadınlar

12Maç8 kez ilk 11
688Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.63
Gol + asist1
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7M21.11.25 · Marsilya (Kadınlar) 2 - 0 RC Lens (Kadınlar) · Puan 6.7–G05.12.25 · RC Lens (Kadınlar) 1 - 0 Saint-Étienne W6.4B13.12.25 · Dijon W 1 - 1 RC Lens (Kadınlar) · Puan 6.4–M17.01.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar)6.9B31.01.26 · Nantes (Kadınlar) 2 - 2 RC Lens (Kadınlar) · Puan 6.95.9M07.02.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 2 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 5.96.4G11.03.26 · RC Lens (Kadınlar) 2 - 1 Montpellier (Kadınlar) · Puan 6.46.6M22.03.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Dijon W · Puan 6.67.4G22.04.26 · Le Havre (Kadınlar) 0 - 1 RC Lens (Kadınlar) · Puan 7.46.7M25.04.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Marsilya (Kadınlar) · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 10 maç

Reyting trendi: Olympique Lyonnais (Kadınlar) 5.8, Paris FC (Kadınlar) 5.7, Marsilya (Kadınlar) 6.7, Dijon W 6.4, Nantes (Kadınlar) 6.9, FC Fleury 91 (Kadınlar) 5.9, Montpellier (Kadınlar) 6.4, Dijon W 6.6, Le Havre (Kadınlar) 7.4, Marsilya (Kadınlar) 6.7ort. 6.4503.10.25 · RC Lens (Kadınlar) 1 - 8 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · 5.807.11.25 · RC Lens (Kadınlar) 1 - 2 Paris FC (Kadınlar) · 5.721.11.25 · Marsilya (Kadınlar) 2 - 0 RC Lens (Kadınlar) · 6.713.12.25 · Dijon W 1 - 1 RC Lens (Kadınlar) · 6.431.01.26 · Nantes (Kadınlar) 2 - 2 RC Lens (Kadınlar) · 6.907.02.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 2 FC Fleury 91 (Kadınlar) · 5.911.03.26 · RC Lens (Kadınlar) 2 - 1 Montpellier (Kadınlar) · 6.422.03.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Dijon W · 6.622.04.26 · Le Havre (Kadınlar) 0 - 1 RC Lens (Kadınlar) · 7.425.04.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Marsilya (Kadınlar) · 6.76.77.4

90 dakika başına profil11 maç · 659 dk

90 dakika başına profil: Çalım 1.31, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 3.90, Aldırdığı faul 2.57Çalım: 1.31Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 3.90Aldırdığı faul: 2.57Çalım1.31Pas isabeti71%Kazanılan ikili49%Top kazanma3.90Aldırdığı faul2.57
90 dakika başına profil
Çalım1.31
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma3.90
Aldırdığı faul2.57
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 12 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 12 maç, Maç başına dakika 5703.10.25 · Sonradan: 29'07.11.25 · İlk 11: 64'21.11.25 · İlk 11: 64'05.12.25 · Sonradan: 14'13.12.25 · Sonradan: 15'17.01.26 · Sonradan: 14'31.01.26 · İlk 11: 79'07.02.26 · İlk 11: 77'11.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 82'25.04.26 · İlk 11: 70'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 659 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım6 / 14

Pas

  • Kilit pas5
  • Pas isabeti71%228 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele38 / 77
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 2.57

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Premiere Ligue - KadınlarRC Lens (Kadınlar)120168820
Toplam120168820

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım