BirminghamDefans
Christoph Klarer
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Championship
11Maç11 kez ilk 11
990Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.74
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 110 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1B06.09.26 · Birmingham 2 - 2 Wolverhampton Wanderers · Puan 6.16.0M09.09.26 · Norwich City 2 - 1 Birmingham · Puan 6.06.3G12.09.26 · Derby County 1 - 2 Birmingham · Puan 6.36.7B19.09.26 · Birmingham 2 - 2 Middlesbrough · Puan 6.77.1G10.10.26 · West Bromwich Albion 0 - 1 Birmingham · Puan 7.17.9G13.10.26 · Birmingham 4 - 0 Preston North End · Puan 7.98.5G17.10.26 · Birmingham 3 - 0 Queens Park Rangers · Puan 8.55.8M24.10.26 · Cardiff City 1 - 0 Birmingham · Puan 5.86.5G31.10.26 · Lincoln City 1 - 3 Birmingham · Puan 6.56.5G03.11.26 · Birmingham 3 - 0 Millwall · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 3.360 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.33 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Çalım | 1.11 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 3.59 |
| Aldırdığı faul | 1.60 |
Son maçları
- ChampionshipBirmingham3Millwall090' İlk 116.5
- ChampionshipLincoln City1Birmingham3AAsist 190' İlk 116.5
- ChampionshipCardiff City1Birmingham0Sarı kart 190' İlk 115.8
- ChampionshipBirmingham3Queens Park Rangers0Sarı kart 190' İlk 118.5
- ChampionshipBirmingham4Preston North End090' İlk 117.9
- ChampionshipWest Bromwich Albion0Birmingham190' İlk 117.1
- ChampionshipBirmingham2Middlesbrough290' İlk 116.7
- ChampionshipDerby County1Birmingham290' İlk 116.3
- ChampionshipNorwich City2Birmingham190' İlk 116.0
- ChampionshipBirmingham2Wolverhampton Wanderers2Sarı kart 190' İlk 116.1
- ChampionshipBirmingham1Southampton190' İlk 116.5
- ChampionshipWrexham1Birmingham290' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 3.360 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (4)90 dk’da 1.33
- Başarılı çalım7 / 9
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.00
- Pas isabeti82%1.997 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme47 · 44
- Kazanılan ikili mücadele283 / 447
- Aldırdığı faul2390 dk’da 1.60
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ChampionshipBirmingham | 11 | 0 | 0 | 990 | 2 | 0 |
| 2025 | ChampionshipBirmingham | 43 | 3 | 0 | 3.870 | 9 | 1 |
| FA CupBirmingham | 2 | 0 | 0 | 210 | 1 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyBirmingham | 6 | 1 | 0 | 447 | 1 | 0 |
| FA CupBirmingham | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | |
| Lig 1Birmingham | 43 | 1 | 3 | 3.816 | 11 | 0 | |
| Toplam | 107 | 5 | 3 | 9.513 | 25 | 1 | |
Kulüpler
- BirminghamŞu an#4
