ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Christian Velarde

Forma numarası
17
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga 1

11Maç8 kez ilk 11
521Dakika
0Gol
1Asist
8Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.85
Gol + asist2
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.28

Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1B31.05.26 · CD Los Chankas 2 - 2 UTC Cajamarca · Puan 6.16.0G31.07.26 · CD Los Chankas 3 - 2 CD Comerciantes Unidos · Puan 6.05.8M29.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · Puan 5.85.8M06.09.26 · Sporting Cristal 5 - 0 CD Los Chankas · Puan 5.86.3M12.09.26 · CD Los Chankas 1 - 2 FC Cajamarca · Puan 6.34.0B30.09.26 · Cienciano del Cusco 1 - 1 CD Los Chankas · Puan 4.06.8G16.10.26 · CD Los Chankas 2 - 1 ADT Tarma · Puan 6.85.8M26.10.26 · Deportivo Garcilaso 4 - 1 CD Los Chankas · Puan 5.85.9M29.10.26 · CD Los Chankas 0 - 1 Cusco FC · Puan 5.96.0B01.11.26 · CD Moquegua 0 - 0 CD Los Chankas · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Sporting Cristal 6.1, Alianza Lima 6.2, UTC Cajamarca 6.1, CD Comerciantes Unidos 6.0, Juan Pablo II 5.8, Sporting Cristal 5.8, FC Cajamarca 6.3, Cienciano del Cusco 4.0, ADT Tarma 6.8, Deportivo Garcilaso 5.8, Cusco FC 5.9, CD Moquegua 6.0ort. 5.9021.03.26 · CD Los Chankas 3 - 2 Sporting Cristal · 6.124.05.26 · Alianza Lima 3 - 0 CD Los Chankas · 6.231.05.26 · CD Los Chankas 2 - 2 UTC Cajamarca · 6.131.07.26 · CD Los Chankas 3 - 2 CD Comerciantes Unidos · 6.029.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · 5.806.09.26 · Sporting Cristal 5 - 0 CD Los Chankas · 5.812.09.26 · CD Los Chankas 1 - 2 FC Cajamarca · 6.330.09.26 · Cienciano del Cusco 1 - 1 CD Los Chankas · 4.016.10.26 · CD Los Chankas 2 - 1 ADT Tarma · 6.826.10.26 · Deportivo Garcilaso 4 - 1 CD Los Chankas · 5.829.10.26 · CD Los Chankas 0 - 1 Cusco FC · 5.901.11.26 · CD Moquegua 0 - 0 CD Los Chankas · 6.06.06.8

90 dakika başına profil11 maç · 521 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.68, Çalım 0.49, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 40%, Top kazanma 2.75, Aldırdığı faul 1.67Şut: 1.68Çalım: 0.49Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 40%Top kazanma: 2.75Aldırdığı faul: 1.67Şut1.68Çalım0.49Pas isabeti83%Kazanılan ikili40%Top kazanma2.75Aldırdığı faul1.67
90 dakika başına profil
Şut1.68
Çalım0.49
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili40%
Top kazanma2.75
Aldırdığı faul1.67
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Gol: 12025 · Asist: 22026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5806.04.25 · İlk 11: 15'19.04.25 · İlk 11: 90'27.04.25 · İlk 11: 79'05.05.25 · İlk 11: 61'11.05.25 · İlk 11: 67'18.05.25 · İlk 11: 76'21.03.26 · Sonradan: 15'17.04.26 · İlk 11: 1'17.05.26 · Sonradan: 8'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 65'31.07.26 · Sonradan: 22'29.08.26 · İlk 11: 45'06.09.26 · İlk 11: 80'12.09.26 · İlk 11: 67'30.09.26 · İlk 11: 83'16.10.26 · İlk 11: 45'26.10.26 · İlk 11: 90'29.10.26 · İlk 11: 69'01.11.26 · İlk 11: 86'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 521 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (2)90 dk’da 1.68
  • Başarılı çalım2 / 6

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti83%224 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme9 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele27 / 68
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.67

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga 1CD Los Chankas110152181
2025Liga 1CD Los Chankas91250011
2024Liga 1CSD Carlos A. Mannucci100033320
Toplam30131.354112

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım