ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Christian Manrique

Forma numarası
15
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig 1

5Maç4 kez ilk 11
405Dakika
0Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist2
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.23

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G09.05.26 · Atromitos Athens FC 1 - 2 Panetolikos FC6.0B12.05.26 · Panetolikos FC 1 - 1 AEL Larissa 1964 · Puan 6.06.1B17.05.26 · Panserraikos 1 - 1 Panetolikos FC · Puan 6.16.0M21.05.26 · Panetolikos FC 1 - 2 Asteras Tripolis · Puan 6.06.9G23.08.26 · Panetolikos FC 3 - 1 Asteras Tripolis · Puan 6.97.3G29.08.26 · Panetolikos FC 2 - 0 Kalamata FC · Puan 7.35.9M20.09.26 · Panetolikos FC 1 - 3 PAOK FC · Puan 5.95.7M11.10.26 · AE Kifisia FC 2 - 0 Panetolikos FC · Puan 5.7–M18.10.26 · Panetolikos FC 0 - 2 Olympiacos Piraeus6.8M01.11.26 · Panetolikos FC 0 - 1 OFI Crete FC · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Asteras Tripolis 6.7, Asteras Tripolis 6.1, AE Kifisia FC 6.6, AE Kifisia FC 6.0, AEL Larissa 1964 6.0, Panserraikos 6.1, Asteras Tripolis 6.0, Asteras Tripolis 6.9, Kalamata FC 7.3, PAOK FC 5.9, AE Kifisia FC 5.7, OFI Crete FC 6.8ort. 6.3414.02.26 · Panetolikos FC 3 - 1 Asteras Tripolis · 6.722.04.26 · Asteras Tripolis 2 - 1 Panetolikos FC · 6.126.04.26 · AE Kifisia FC 0 - 0 Panetolikos FC · 6.602.05.26 · Panetolikos FC 0 - 1 AE Kifisia FC · 6.012.05.26 · Panetolikos FC 1 - 1 AEL Larissa 1964 · 6.017.05.26 · Panserraikos 1 - 1 Panetolikos FC · 6.121.05.26 · Panetolikos FC 1 - 2 Asteras Tripolis · 6.023.08.26 · Panetolikos FC 3 - 1 Asteras Tripolis · 6.929.08.26 · Panetolikos FC 2 - 0 Kalamata FC · 7.320.09.26 · Panetolikos FC 1 - 3 PAOK FC · 5.911.10.26 · AE Kifisia FC 2 - 0 Panetolikos FC · 5.701.11.26 · Panetolikos FC 0 - 1 OFI Crete FC · 6.86.87.3

90 dakika başına profil26 maç · 1.978 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.50, Kilit pas 1.71, Çalım 1.19, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 2.22, Aldırdığı faul 1.36Şut: 1.50Kilit pas: 1.71Çalım: 1.19Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 2.22Aldırdığı faul: 1.36Şut1.50Kilit pas1.71Çalım1.19Pas isabeti81%Kazanılan ikili48%Top kazanma2.22Aldırdığı faul1.36
90 dakika başına profil
Şut1.50
Kilit pas1.71
Çalım1.19
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma2.22
Aldırdığı faul1.36
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 2, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 22023 · Gol: 22025 · Asist: 12026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7219.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 85'09.03.26 · Sonradan: 11'08.04.26 · Sonradan: 1'22.04.26 · Sonradan: 26'26.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · Sonradan: 10'12.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'21.05.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · Sonradan: 45'11.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.978 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 1.50
  • Başarılı çalım6 / 14

Pas

  • Kilit pas1790 dk’da 1.71
  • Pas isabeti81%755 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele63 / 132
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 1.36

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper Lig 1Panetolikos FC50240510
2025Süper Lig 1Panetolikos FC29012.19870
2023NB IDebreceni VSC152075611
Toplam49233.35991

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım