1.FC Heidenheim 1846Orta saha
Christian Conteh
- Forma numarası
- 10
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20262.Bundesliga
8Maç5 kez ilk 11
383Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.50
Gol + asist0
Maç başına dakika44
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 52 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–G10.05.26 · 1. FC Köln 1 - 3 1.FC Heidenheim 18466.2M16.05.26 · 1.FC Heidenheim 1846 0 - 2 1. FSV Mainz 05 · Puan 6.2–G08.08.26 · 1.FC Heidenheim 1846 4 - 3 VfL Osnabrück6.3G06.09.26 · Greuther Fürth 0 - 1 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 6.36.7G13.09.26 · 1.FC Heidenheim 1846 1 - 0 Holstein Kiel · Puan 6.77.4B20.09.26 · Arminia Bielefeld 2 - 2 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 7.46.5B09.10.26 · 1.FC Heidenheim 1846 0 - 0 1. FC Kaiserslautern · Puan 6.56.9M17.10.26 · WfL Wolfsburg 3 - 1 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 6.96.0B24.10.26 · 1.FC Heidenheim 1846 1 - 1 Energie Cottbus · Puan 6.06.0M31.10.26 · Karlsruher 2 - 1 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 1.155 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.98 |
| Kilit pas | 3.28 |
| Çalım | 2.71 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 2.47 |
| Aldırdığı faul | 1.69 |
Son maçları
- 2.BundesligaKarlsruher21.FC Heidenheim 1846145' İlk 116.0
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 18461Energie Cottbus190' İlk 116.0
- 2.BundesligaWfL Wolfsburg31.FC Heidenheim 1846145' İlk 116.9
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 184601. FC Kaiserslautern064' İlk 116.5
- 2.BundesligaArminia Bielefeld21.FC Heidenheim 1846270' İlk 117.4
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 18461Holstein Kiel045' Sonradan6.7
- 2.BundesligaGreuther Fürth01.FC Heidenheim 1846117' Sonradan6.3
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 18464VfL Osnabrück37' Sonradan
- Bundesliga1.FC Heidenheim 184601. FSV Mainz 05245' Sonradan6.2
- Bundesliga1. FC Köln11.FC Heidenheim 1846314' Sonradan
- Bundesliga1.FC Heidenheim 18462St. Pauli01' Sonradan
- BundesligaFreiburg21.FC Heidenheim 1846118' Sonradan6.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.155 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (10)90 dk’da 1.98
- Başarılı çalım23 / 45
Pas
- Kilit pas3190 dk’da 3.28
- Pas isabeti73%285 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme9 · 5
- Kazanılan ikili mücadele54 / 115
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.69
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 1846 | 8 | 0 | 0 | 383 | 0 | 0 |
| 2025 | 2.BundesligaEintracht Braunschweig | 17 | 4 | 3 | 1.250 | 2 | 0 |
| Bundesliga1.FC Heidenheim 1846 | 9 | 0 | 0 | 405 | 0 | 0 | |
| DFB PokalEintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | 43 | 1 | 0 | |
| 2024 | 2.BundesligaEintracht Braunschweig | 16 | 0 | 1 | 437 | 4 | 1 |
| DFB PokalEintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | |
| Toplam | 52 | 5 | 4 | 2.542 | 7 | 1 | |
Kulüpler
- 1.FC Heidenheim 1846Şu an#10
- Eintracht BraunschweigŞu an#32
