Burton AlbionForvet
Charlie Webster
- Forma numarası
- 8
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1
11Maç11 kez ilk 11
953Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.73
Gol + asist1
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 71 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.8B05.09.26 · Burton Albion 2 - 2 Cambridge United · Puan 7.86.4M12.09.26 · Oxford United 3 - 0 Burton Albion · Puan 6.47.1B19.09.26 · Burton Albion 2 - 2 Mansfield · Puan 7.16.8G26.09.26 · Plymouth Argyle 0 - 1 Burton Albion · Puan 6.86.2M03.10.26 · Burton Albion 1 - 3 Huddersfield Town · Puan 6.26.3M10.10.26 · Doncaster Rovers 1 - 0 Burton Albion · Puan 6.38.0B17.10.26 · Peterborough United 2 - 2 Burton Albion · Puan 8.0–B20.10.26 · Burton Albion 0 - 0 Bradford City6.2G24.10.26 · Burton Albion 2 - 1 Leyton Orient · Puan 6.25.8M31.10.26 · Wycombe Wanderers 2 - 0 Burton Albion · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.666 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.33 |
| Kilit pas | 1.81 |
| Çalım | 1.41 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 2.21 |
| Aldırdığı faul | 2.34 |
Son maçları
- Lig 1Wycombe Wanderers2Burton Albion090' İlk 115.8
- Lig 1Burton Albion2Leyton Orient190' İlk 116.2
- Lig 1Burton Albion0Bradford City090' İlk 11
- League OnePeterborough United2Burton Albion2Gol 190' İlk 118.0
- League OneDoncaster Rovers1Burton Albion071' İlk 116.3
- League OneBurton Albion1Huddersfield Town390' İlk 116.2
- League OnePlymouth Argyle0Burton Albion190' İlk 116.8
- League OneBurton Albion2Mansfield290' İlk 117.1
- League OneOxford United3Burton Albion090' İlk 116.4
- League OneBurton Albion2Cambridge United290' İlk 117.8
- League OneBurton Albion4AFC Wimbledon1Gol 190' İlk 118.0
- League OneNotts County2Burton Albion190' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.666 dk
Hücum
- Şut (isabetli)37 (16)90 dk’da 2.33
- Başarılı çalım19 / 43
Pas
- Kilit pas2790 dk’da 1.81
- Pas isabeti78%521 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 11
- Kazanılan ikili mücadele87 / 195
- Aldırdığı faul3790 dk’da 2.34
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Burton Albion | 11 | 2 | 0 | 953 | 0 | 0 |
| 2025 | Lig 1Burton Albion | 23 | 6 | 3 | 1.872 | 2 | 0 |
| 2024 | EFL TrophyBurton Albion | 2 | 1 | 0 | 135 | 0 | 0 |
| Lig 1Burton Albion | 32 | 5 | 0 | 2.157 | 5 | 2 | |
| Toplam | 68 | 14 | 3 | 5.117 | 7 | 2 | |
Kulüpler
- Burton AlbionŞu an#8
