FC DundeeOrta saha
Charlie Reilly
- Forma numarası
- 18
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026İskoç Premiership
6Maç4 kez ilk 11
256Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist2
Maç başına dakika40
90 dakikada gol + asist0.45
Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.8M12.05.26 · FC Kilmarnock 3 - 1 FC Dundee · Puan 5.87.2G17.05.26 · FC Dundee 3 - 2 FC Aberdeen · Puan 7.26.0M03.08.26 · Celtic FC 1 - 0 FC Dundee · Puan 6.07.1G08.08.26 · FC Dundee 2 - 0 FC Aberdeen · Puan 7.16.2G22.08.26 · Dundee United 0 - 2 FC Dundee · Puan 6.26.4M30.08.26 · FC Dundee 1 - 2 Hibernian Edinburgh FC · Puan 6.47.5B02.09.26 · FC Dundee 1 - 1 St. Johnstone FC · Puan 7.5–M06.09.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 FC Dundee5.9M24.10.26 · St Mirren FC 2 - 1 FC Dundee · Puan 5.96.1G28.10.26 · FC Dundee 3 - 1 FC Kilmarnock · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 613 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 3.08 |
| Kilit pas | 2.62 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Aldırdığı faul | 4.80 |
Son maçları
- İskoç PremiershipFC Dundee3FC Kilmarnock130' Sonradan6.1
- İskoç PremiershipSt Mirren FC2FC Dundee128' Sonradan5.9
- İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC2FC Dundee112' Sonradan
- İskoç PremiershipFC Dundee1St. Johnstone FC1Gol 113' Sonradan7.5
- İskoç PremiershipFC Dundee1Hibernian Edinburgh FC261' İlk 116.4
- İskoç PremiershipDundee United0FC Dundee245' İlk 116.2
- İskoç PremiershipFC Dundee2FC Aberdeen065' İlk 117.1
- İskoç PremiershipCeltic FC1FC Dundee060' İlk 116.0
- İskoç PremiershipFC Dundee3FC Aberdeen2AAsist 168' İlk 117.2
- İskoç PremiershipFC Kilmarnock3FC Dundee122' Sonradan5.8
- İskoç PremiershipDundee United3FC Dundee021' Sonradan6.0
- İskoç PremiershipFC Kilmarnock2FC Dundee220' Sonradan6.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 613 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (4)90 dk’da 3.08
- Başarılı çalım6 / 16
Pas
- Kilit pas990 dk’da 2.62
- Pas isabeti80%144 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme3 · 1
- Kazanılan ikili mücadele36 / 66
- Aldırdığı faul2390 dk’da 4.80
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | İskoç PremiershipFC Dundee | 6 | 1 | 0 | 256 | 0 | 0 |
| 2025 | İskoç PremiershipFC Dundee | 21 | 1 | 2 | 384 | 2 | 0 |
| 2024 | İskoç PremiershipFC Dundee | 6 | 0 | 1 | 70 | 0 | 0 |
| Toplam | 33 | 2 | 3 | 710 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- FC DundeeŞu an#18
