ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Chahid El Allachi

Forma numarası
51
Orta saha

Sezon 20261. Division

1Maç1 kez ilk 11
90Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.96
Gol + asist2
Maç başına dakika57
90 dakikada gol + asist0.32

Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0M08.03.26 · De Graafschap 1 - 4 Vitesse Arnhem · Puan 7.07.7G14.03.26 · De Graafschap 2 - 1 FC Dordrecht · Puan 7.76.4M22.03.26 · De Graafschap 1 - 2 ADO Den Haag · Puan 6.48.2G28.03.26 · Willem II 0 - 2 De Graafschap · Puan 8.26.3B03.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Puan 6.36.5G06.04.26 · De Graafschap 5 - 0 Jong AZ Alkmaar · Puan 6.57.5B11.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · Puan 7.56.5G17.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.56.2M24.04.26 · Emmen 1 - 0 De Graafschap · Puan 6.27.3G11.10.26 · Olympiakos Nicosia 1 - 2 Aris Limassol FC · Puan 7.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong FC Utrecht 6.8, MVV Maastricht 7.6, Vitesse Arnhem 7.0, FC Dordrecht 7.7, ADO Den Haag 6.4, Willem II 8.2, FC Eindhoven 6.3, Jong AZ Alkmaar 6.5, VVV-Venlo 7.5, SC Cambuur Leeuwarden 6.5, Emmen 6.2, Olympiakos Nicosia 7.3ort. 7.0020.02.26 · De Graafschap 1 - 0 Jong FC Utrecht · 6.827.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · 7.608.03.26 · De Graafschap 1 - 4 Vitesse Arnhem · 7.014.03.26 · De Graafschap 2 - 1 FC Dordrecht · 7.722.03.26 · De Graafschap 1 - 2 ADO Den Haag · 6.428.03.26 · Willem II 0 - 2 De Graafschap · 8.203.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 6.306.04.26 · De Graafschap 5 - 0 Jong AZ Alkmaar · 6.511.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · 7.517.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 6.524.04.26 · Emmen 1 - 0 De Graafschap · 6.211.10.26 · Olympiakos Nicosia 1 - 2 Aris Limassol FC · 7.37.38.2

90 dakika başına profil16 maç · 875 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.28, Kilit pas 3.11, Çalım 3.72, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 3.89, Aldırdığı faul 2.55Şut: 2.28Kilit pas: 3.11Çalım: 3.72Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 3.89Aldırdığı faul: 2.55Şut2.28Kilit pas3.11Çalım3.72Pas isabeti73%Kazanılan ikili56%Top kazanma3.89Aldırdığı faul2.55
90 dakika başına profil
Şut2.28
Kilit pas3.11
Çalım3.72
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma3.89
Aldırdığı faul2.55
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 1. DivisionOlympiakos Nicosia1Aris Limassol FC290' İlk 117.3
  • Eerste DivisieEmmen1De Graafschap030' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieDe Graafschap3SC Cambuur Leeuwarden1Sarı kart 170' İlk 116.5
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3De Graafschap3Asist 162' İlk 117.5
  • Eerste DivisieDe Graafschap5Jong AZ Alkmaar062' İlk 116.5
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap218' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieWillem II0De Graafschap2Gol 161' İlk 118.2
  • Eerste DivisieDe Graafschap1ADO Den Haag275' İlk 116.4
  • Eerste DivisieDe Graafschap2FC Dordrecht158' İlk 117.7
  • Eerste DivisieDe Graafschap1Vitesse Arnhem445' Sonradan7.0
  • Eerste DivisieMVV Maastricht3De Graafschap3Asist 119' Sonradan7.6
  • Eerste DivisieDe Graafschap1Jong FC Utrecht028' Sonradan6.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 4, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 42025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5117.10.25 · İlk 11: 45'21.10.25 · Sonradan: 25'25.10.25 · Sonradan: 30'28.10.25 · İlk 11: 37'18.01.26 · İlk 11: 60'23.01.26 · Sonradan: 33'26.01.26 · İlk 11: 74'31.01.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · Sonradan: 28'27.02.26 · Sonradan: 19'08.03.26 · Sonradan: 45'14.03.26 · İlk 11: 58'22.03.26 · İlk 11: 75'28.03.26 · İlk 11: 61'03.04.26 · Sonradan: 18'06.04.26 · İlk 11: 62'11.04.26 · İlk 11: 62'17.04.26 · İlk 11: 70'24.04.26 · Sonradan: 30'11.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 875 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)19 (9)90 dk’da 2.28
  • Başarılı çalım28 / 53

Pas

  • Kilit pas2490 dk’da 3.11
  • Pas isabeti73%242 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele70 / 126
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 2.55

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. DivisionAris Limassol FC1009000
2025Eerste DivisieDe Graafschap151278520
Eerste DivisieFC Den Bosch123059820
KNVB BekerFC Den Bosch1003700
Toplam29421.51040

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım