ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Ćazim Suljić

Forma numarası
15
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Coupe de France · Lig 2

16Maç7 kez ilk 11
587Dakika
0Gol
1Asist
4Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist1
Maç başına dakika38
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 16 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.2M26.09.25 · Nancy Lorraine 0 - 1 Stade Reims · Puan 7.26.1M20.10.25 · Nancy Lorraine 0 - 1 Amiens SC · Puan 6.1–G28.10.25 · Nancy Lorraine 2 - 0 SPC Bastia6.5M31.10.25 · Le Mans 1 - 0 Nancy Lorraine · Puan 6.5–M07.11.25 · Nancy Lorraine 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC7.5M22.11.25 · AS Saint-Étienne 2 - 1 Nancy Lorraine · Puan 7.5–G12.12.25 · Nancy Lorraine 1 - 0 Clermont Foot–B11.01.26 · Le Mans 0 - 0 Nancy Lorraine5.3B25.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · Puan 5.38.2G09.05.26 · Nancy Lorraine 3 - 2 USL Dunkerque · Puan 8.2

Reyting trendiReytingli son 10 maç

Reyting trendi: Rodez 6.5, US Boulogne 6.0, Pau FC 6.5, Annecy FC 8.0, Stade Reims 7.2, Amiens SC 6.1, Le Mans 6.5, AS Saint-Étienne 7.5, Stade Reims 5.3, USL Dunkerque 8.2ort. 6.7809.08.25 · Rodez 0 - 0 Nancy Lorraine · 6.515.08.25 · Nancy Lorraine 1 - 0 US Boulogne · 6.029.08.25 · Nancy Lorraine 2 - 2 Pau FC · 6.523.09.25 · Annecy FC 1 - 2 Nancy Lorraine · 8.026.09.25 · Nancy Lorraine 0 - 1 Stade Reims · 7.220.10.25 · Nancy Lorraine 0 - 1 Amiens SC · 6.131.10.25 · Le Mans 1 - 0 Nancy Lorraine · 6.522.11.25 · AS Saint-Étienne 2 - 1 Nancy Lorraine · 7.525.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · 5.309.05.26 · Nancy Lorraine 3 - 2 USL Dunkerque · 8.28.2

Son maçları

  • Lig 2Nancy Lorraine3USL Dunkerque2Asist 163' İlk 118.2
  • Lig 2Stade Reims1Nancy Lorraine12Sarı kart 2Kırmızı kart 165' İlk 115.3
  • Coupe de FranceLe Mans0Nancy Lorraine012' Sonradan
  • Lig 2Nancy Lorraine1Clermont Foot012' Sonradan
  • Lig 2AS Saint-Étienne2Nancy Lorraine158' İlk 117.5
  • Lig 2Nancy Lorraine0Stade Lavallois Mayenne FC214' Sonradan
  • Lig 2Le Mans1Nancy Lorraine018' Sonradan6.5
  • Lig 2Nancy Lorraine2SPC Bastia010' Sonradan
  • Lig 2Nancy Lorraine0Amiens SC161' İlk 116.1
  • Lig 2Nancy Lorraine0Stade Reims169' İlk 117.2
  • Lig 2Annecy FC1Nancy Lorraine269' İlk 118.0
  • Lig 2Nancy Lorraine0Red Star FC1Sarı kart 114' Sonradan

Oynadığı dakikalarSon 16 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 16 maç, Maç başına dakika 3709.08.25 · İlk 11: 60'15.08.25 · Sonradan: 23'22.08.25 · Sonradan: 10'29.08.25 · Sonradan: 29'19.09.25 · Sonradan: 14'23.09.25 · İlk 11: 69'26.09.25 · İlk 11: 69'20.10.25 · İlk 11: 61'28.10.25 · Sonradan: 10'31.10.25 · Sonradan: 18'07.11.25 · Sonradan: 14'22.11.25 · İlk 11: 58'12.12.25 · Sonradan: 12'11.01.26 · Sonradan: 12'25.04.26 · İlk 11: 65'09.05.26 · İlk 11: 63'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 224 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (1)
  • Başarılı çalım1 / 1

Pas

  • Kilit pas5
  • Pas isabeti87%100 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele16 / 27
  • Aldırdığı faul1

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Coupe de FranceNancy Lorraine1001200
Lig 2Nancy Lorraine150157541
Toplam160158741

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım