Mumbai City FCDefans
Carlos Delgado
- Forma numarası
- 5
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Hindistan Süper Ligi
2Maç2 kez ilk 11
180Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.30
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M05.04.26 · Mumbai City FC 1 - 0 Odisha FC · Puan 6.35.6M10.04.26 · FC Goa 3 - 1 Odisha FC · Puan 5.67.1B17.04.26 · Odisha FC 1 - 1 Mohammedan SC Kolkata · Puan 7.16.0M23.04.26 · Kerala Blasters FC 2 - 1 Odisha FC · Puan 6.06.9M28.04.26 · SC East Bengal 3 - 0 Odisha FC · Puan 6.96.3B04.05.26 · Odisha FC 1 - 1 Bengaluru · Puan 6.36.2G08.05.26 · Sporting Delhi 1 - 2 Odisha FC · Puan 6.26.2M16.05.26 · Odisha FC 2 - 3 RoundGlass Punjab FC · Puan 6.26.4M11.10.26 · Churchill Brothers 2 - 1 Mumbai City FC · Puan 6.46.0M01.11.26 · Mumbai City FC 2 - 3 Sporting Delhi · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 1.215 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.25 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 67% |
| Top kazanma | 2.17 |
| Aldırdığı faul | 1.14 |
Son maçları
- Hindistan Süper LigiMumbai City FC2Sporting Delhi390' İlk 116.0
- Hindistan Süper LigiChurchill Brothers2Mumbai City FC190' İlk 116.4
- Hindistan Süper LigiOdisha FC2RoundGlass Punjab FC345' İlk 116.2
- Hindistan Süper LigiSporting Delhi1Odisha FC290' İlk 116.2
- Hindistan Süper LigiOdisha FC1Bengaluru190' İlk 116.3
- Hindistan Süper LigiSC East Bengal3Odisha FC090' İlk 116.9
- Hindistan Süper LigiKerala Blasters FC2Odisha FC1Sarı kart 190' İlk 116.0
- Hindistan Süper LigiOdisha FC1Mohammedan SC Kolkata190' İlk 117.1
- Hindistan Süper LigiFC Goa3Odisha FC190' İlk 115.6
- Hindistan Süper LigiMumbai City FC1Odisha FC090' İlk 116.3
- Hindistan Süper LigiNorthEast United FC1Odisha FC490' İlk 116.4
- Hindistan Süper LigiMohun Bagan SG5Odisha FC190' İlk 115.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.215 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.25
- Başarılı çalım1 / 1
Pas
- Kilit pas1
- Pas isabeti84%511 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme15 · 10
- Kazanılan ikili mücadele47 / 70
- Aldırdığı faul890 dk’da 1.14
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Hindistan Süper LigiMumbai City FC | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| 2025 | Hindistan Süper LigiOdisha FC | 12 | 1 | 0 | 1.035 | 1 | 0 |
| 2024 | Hindistan Süper LigiOdisha FC | 18 | 0 | 0 | 907 | 2 | 1 |
| Toplam | 32 | 1 | 0 | 2.122 | 3 | 1 | |
Kulüpler
- Mumbai City FCŞu an#5
- Odisha FCŞu an#5
