Derry CityDefans
Cameron McJannett
- Forma numarası
- 17
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
10Maç10 kez ilk 11
900Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.69
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 125 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7G15.08.26 · Grimsby Town 1 - 0 Exeter City · Puan 6.77.1B22.08.26 · Walsall 0 - 0 Grimsby Town · Puan 7.16.0B29.08.26 · Grimsby Town 2 - 2 Fleetwood Town · Puan 6.07.5B01.09.26 · Accrington Stanley 2 - 2 Grimsby Town · Puan 7.55.5B05.09.26 · Cheltenham Town 2 - 2 Grimsby Town · Puan 5.56.9G12.09.26 · Grimsby Town 2 - 0 Bristol Rovers · Puan 6.97.1G19.09.26 · Grimsby Town 2 - 0 Crawley Town · Puan 7.17.0M26.09.26 · Newport County 2 - 1 Grimsby Town · Puan 7.06.3M03.10.26 · Grimsby Town 1 - 2 Shrewsbury Town · Puan 6.36.8M10.10.26 · Port Vale 1 - 0 Grimsby Town · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil40 maç · 3.609 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.13 |
| Kilit pas | 1.33 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 3.09 |
| Aldırdığı faul | 1.79 |
Son maçları
- League TwoPort Vale1Grimsby Town090' İlk 116.8
- League TwoGrimsby Town1Shrewsbury Town290' İlk 116.3
- League TwoNewport County2Grimsby Town190' İlk 117.0
- League TwoGrimsby Town2Crawley Town090' İlk 117.1
- League TwoGrimsby Town2Bristol Rovers090' İlk 116.9
- League TwoCheltenham Town2Grimsby Town290' İlk 115.5
- League TwoAccrington Stanley2Grimsby Town2Sarı kart 190' İlk 117.5
- League TwoGrimsby Town2Fleetwood Town290' İlk 116.0
- League TwoWalsall0Grimsby Town090' İlk 117.1
- League TwoGrimsby Town1Exeter City0Sarı kart 190' İlk 116.7
- League TwoSalford City2Grimsby Town2120' İlk 116.8
- League TwoGrimsby Town1Salford City290' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler40 maç · 3.609 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (3)90 dk’da 1.13
- Başarılı çalım6 / 7
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.33
- Pas isabeti74%1.949 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme53 · 43
- Kazanılan ikili mücadele310 / 497
- Aldırdığı faul4590 dk’da 1.79
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Grimsby Town | 10 | 0 | 0 | 900 | 2 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyGrimsby Town | 3 | 0 | 0 | 108 | 0 | 0 |
| FA CupGrimsby Town | 2 | 0 | 1 | 180 | 1 | 0 | |
| Lig 2Grimsby Town | 48 | 2 | 2 | 4.329 | 5 | 0 | |
| 2024 | Lig 2Grimsby Town | 41 | 2 | 0 | 3.435 | 4 | 0 |
| Premier DivisionDerry City | 21 | 0 | 2 | 1.670 | 2 | 0 | |
| Toplam | 125 | 4 | 5 | 10.622 | 14 | 0 | |
Kulüpler
- Derry CityŞu an#17
- Grimsby TownŞu an#17
