ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

C. Malele

Uyruk
Switzerland
Yaş
32
Forma numarası
11
Doğum yeri
Bugo-Zacabinda
Tam adı
Cephas Malele
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

18Maç18 kez ilk 11
1.556Dakika
8Gol
4Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.96
Gol + asist6
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.65

Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.5B19.05.26 · Shenzhen Peng City 1 - 1 Dalian Yingbo FC · Puan 7.57.3G23.05.26 · Dalian Yingbo FC 2 - 0 Chengdu Rongcheng FC · Puan 7.36.4M31.05.26 · Tianjin Jinmen Tiger FC 1 - 0 Dalian Yingbo FC · Puan 6.45.8M28.06.26 · Dalian Yingbo FC 1 - 4 Shanghai Greenland · Puan 5.87.3G04.07.26 · Dalian Yingbo FC 3 - 2 Wuhan Three Towns FC · Puan 7.39.3G18.07.26 · Dalian Yingbo FC 3 - 1 Shandong Taishan FC · Puan 9.37.3M26.07.26 · Zhejiang Professional FC 3 - 2 Dalian Yingbo FC · Puan 7.36.8B31.07.26 · Henan FC 1 - 1 Dalian Yingbo FC · Puan 6.86.0G08.08.26 · Dalian Yingbo FC 1 - 0 Liaoning Tieren · Puan 6.05.9M15.08.26 · Yunnan Yukun 3 - 1 Dalian Yingbo FC · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Qingdao Hainiu FC 5.8, Qingdao West Coast FC 6.5, Shenzhen Peng City 7.5, Chengdu Rongcheng FC 7.3, Tianjin Jinmen Tiger FC 6.4, Shanghai Greenland 5.8, Wuhan Three Towns FC 7.3, Shandong Taishan FC 9.3, Zhejiang Professional FC 7.3, Henan FC 6.8, Liaoning Tieren 6.0, Yunnan Yukun 5.9ort. 6.8210.05.26 · Qingdao Hainiu FC 3 - 1 Dalian Yingbo FC · 5.815.05.26 · Dalian Yingbo FC 2 - 3 Qingdao West Coast FC · 6.519.05.26 · Shenzhen Peng City 1 - 1 Dalian Yingbo FC · 7.523.05.26 · Dalian Yingbo FC 2 - 0 Chengdu Rongcheng FC · 7.331.05.26 · Tianjin Jinmen Tiger FC 1 - 0 Dalian Yingbo FC · 6.428.06.26 · Dalian Yingbo FC 1 - 4 Shanghai Greenland · 5.804.07.26 · Dalian Yingbo FC 3 - 2 Wuhan Three Towns FC · 7.318.07.26 · Dalian Yingbo FC 3 - 1 Shandong Taishan FC · 9.326.07.26 · Zhejiang Professional FC 3 - 2 Dalian Yingbo FC · 7.331.07.26 · Henan FC 1 - 1 Dalian Yingbo FC · 6.808.08.26 · Dalian Yingbo FC 1 - 0 Liaoning Tieren · 6.015.08.26 · Yunnan Yukun 3 - 1 Dalian Yingbo FC · 5.95.99.3

90 dakika başına profil19 maç · 1.646 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.07, Kilit pas 1.77, Çalım 1.88, Pas isabeti 67%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 1.38, Aldırdığı faul 1.91Şut: 2.07Kilit pas: 1.77Çalım: 1.88Pas isabeti: 67%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 1.38Aldırdığı faul: 1.91Şut2.07Kilit pas1.77Çalım1.88Pas isabeti67%Kazanılan ikili42%Top kazanma1.38Aldırdığı faul1.91
90 dakika başına profil
Şut2.07
Kilit pas1.77
Çalım1.88
Pas isabeti67%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma1.38
Aldırdığı faul1.91
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Süper LigYunnan Yukun3Dalian Yingbo FC128' İlk 115.9
  • Süper LigDalian Yingbo FC1Liaoning Tieren0Sarı kart 190' İlk 116.0
  • Süper LigHenan FC1Dalian Yingbo FC189' İlk 116.8
  • Süper LigZhejiang Professional FC3Dalian Yingbo FC2Asist 190' İlk 117.3
  • Süper LigDalian Yingbo FC3Shandong Taishan FC1Gol 1Asist 190' İlk 119.3
  • Süper LigDalian Yingbo FC3Wuhan Three Towns FC2Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3
  • Süper LigDalian Yingbo FC1Shanghai Greenland490' İlk 115.8
  • Süper LigTianjin Jinmen Tiger FC1Dalian Yingbo FC090' İlk 116.4
  • Süper LigDalian Yingbo FC2Chengdu Rongcheng FC0Gol 190' İlk 117.3
  • Süper LigShenzhen Peng City1Dalian Yingbo FC1Gol 190' İlk 117.5
  • Süper LigDalian Yingbo FC2Qingdao West Coast FC390' İlk 116.5
  • Süper LigQingdao Hainiu FC3Dalian Yingbo FC190' İlk 115.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 22, Asist 6; 2025: Gol 17, Asist 5; 2026: Gol 8, Asist 42024 · Gol: 222024 · Asist: 62025 · Gol: 172025 · Asist: 52026 · Gol: 82026 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8704.10.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 89'18.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 90'15.05.26 · İlk 11: 90'19.05.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'28.06.26 · İlk 11: 90'04.07.26 · İlk 11: 90'18.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 90'31.07.26 · İlk 11: 89'08.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 28'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.646 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)31 (18)90 dk’da 2.07
  • Başarılı çalım15 / 28

Pas

  • Kilit pas2390 dk’da 1.77
  • Pas isabeti67%397 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele121 / 287
  • Aldırdığı faul3390 dk’da 1.91

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigDalian Yingbo FC18841.55620
2025FA CupDalian Yingbo FC221131.57831
Süper LigDalian Yingbo FC26622.17220
2024FA CupShanghai Greenland221131.57831
Süper LigShanghai Greenland221131.57831
Toplam11047158.462133

Kulüpler

Hakkında

C. Malele, Shanghai Greenland formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 8 Oca 1994, Bugo-Zacabinda (32 yaşında). Uyruğu: Switzerland. 2026 sezonunda 18 maçta 1.556 dakika oynadı; 8 gol, 4 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım