Stade RennaisDefans
Charlie Cresswell
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1 · UEFA Avrupa Ligi
11Maç11 kez ilk 11
990Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.84
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 77 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5G06.09.26 · Angers SCO 1 - 2 Stade Rennais · Puan 6.57.5G11.09.26 · Stade Rennais 1 - 0 Marsilya · Puan 7.57.3B16.09.26 · SK Sturm Graz 0 - 0 Stade Rennais · Puan 7.36.1M19.09.26 · Olympique Lyonnais 4 - 0 Stade Rennais · Puan 6.17.3G11.10.26 · Stade Rennais 4 - 1 AJ Auxerre · Puan 7.38.3G15.10.26 · Stade Rennais 2 - 1 OFI Crete FC · Puan 8.3–M18.10.26 · Paris 4 - 3 Stade Rennais6.3B22.10.26 · Juventus 2 - 2 Stade Rennais · Puan 6.36.5G25.10.26 · Stade Rennais 3 - 0 Strasbourg · Puan 6.55.8M30.10.26 · OGC Nice 5 - 2 Stade Rennais · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.508 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.78 |
| Kilit pas | 1.11 |
| Çalım | 0.33 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 3.24 |
| Aldırdığı faul | 1.33 |
Son maçları
- Lig 1OGC Nice5Stade Rennais2Sarı kart 190' İlk 115.8
- Lig 1Stade Rennais3Strasbourg090' İlk 116.5
- UEFA Avrupa LigiJuventus2Stade Rennais290' İlk 116.3
- Lig 1Paris4Stade Rennais390' İlk 11
- UEFA Avrupa LigiStade Rennais2OFI Crete FC190' İlk 118.3
- Lig 1Stade Rennais4AJ Auxerre1AAsist 190' İlk 117.3
- Lig 1Olympique Lyonnais4Stade Rennais090' İlk 116.1
- UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz0Stade Rennais090' İlk 117.3
- Lig 1Stade Rennais1Marsilya090' İlk 117.5
- Lig 1Angers SCO1Stade Rennais2Sarı kart 190' İlk 116.5
- Lig 1Stade Rennais3Le Mans290' İlk 116.7
- Lig 1Stade Rennais2Paris Saint-Germain290' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.508 dk
Hücum
- Şut (isabetli)28 (10)90 dk’da 1.78
- Başarılı çalım1 / 1
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 1.11
- Pas isabeti86%1.566 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme29 · 26
- Kazanılan ikili mücadele172 / 302
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.33
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Stade Rennais | 9 | 0 | 1 | 810 | 2 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiStade Rennais | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2025 | Coupe de FranceToulouse | 3 | 1 | 1 | 245 | 0 | 0 |
| Lig 1Toulouse | 29 | 3 | 2 | 2.533 | 8 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceToulouse | 2 | 1 | 1 | 167 | 1 | 0 |
| Lig 1Toulouse | 31 | 3 | 1 | 2.592 | 5 | 0 | |
| Toplam | 76 | 8 | 6 | 6.527 | 16 | 0 | |
Kulüpler
- Stade RennaisŞu an#4
- ToulouseŞu an#4
