ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Bruno Pereira

Forma numarası
14
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Liga Portugal 2

7Maç4 kez ilk 11
377Dakika
2Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist2
Maç başına dakika48
90 dakikada gol + asist0.37

Sayılar arşivimizdeki 10 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M15.03.25 · Academico de Viseu FC 1 - 0 FC Penafiel5.9M05.05.25 · FC Penafiel 0 - 1 SCU Torreense · Puan 5.9–M09.08.25 · Portimonense SAD 2 - 1 FC Penafiel6.4M29.11.25 · Academico de Viseu FC 2 - 0 FC Penafiel · Puan 6.47.4G21.12.25 · FC Penafiel 1 - 0 SCU Torreense · Puan 7.47.8B01.03.26 · FC Penafiel 1 - 1 Benfica B · Puan 7.86.6M15.03.26 · CD Feirense 1 - 0 FC Penafiel · Puan 6.66.1M21.03.26 · FC Penafiel 0 - 1 FC Vizela · Puan 6.16.7G26.04.26 · FC Penafiel 3 - 0 Porto B · Puan 6.76.0M22.10.26 · FC Ararat-Armenia 0 - 4 AZ Alkmaar · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: SCU Torreense 5.9, Academico de Viseu FC 6.4, SCU Torreense 7.4, Benfica B 7.8, CD Feirense 6.6, FC Vizela 6.1, Porto B 6.7, AZ Alkmaar 6.0ort. 6.6105.05.25 · FC Penafiel 0 - 1 SCU Torreense · 5.929.11.25 · Academico de Viseu FC 2 - 0 FC Penafiel · 6.421.12.25 · FC Penafiel 1 - 0 SCU Torreense · 7.401.03.26 · FC Penafiel 1 - 1 Benfica B · 7.815.03.26 · CD Feirense 1 - 0 FC Penafiel · 6.621.03.26 · FC Penafiel 0 - 1 FC Vizela · 6.126.04.26 · FC Penafiel 3 - 0 Porto B · 6.722.10.26 · FC Ararat-Armenia 0 - 4 AZ Alkmaar · 6.06.07.8

Son maçları

  • UEFA Avrupa LigiFC Ararat-Armenia0AZ Alkmaar417' Sonradan6.0
  • Liga Portugal 2FC Penafiel3Porto B082' İlk 116.7
  • Liga Portugal 2FC Penafiel0FC Vizela173' İlk 116.1
  • Liga Portugal 2CD Feirense1FC Penafiel0Sarı kart 190' İlk 116.6
  • Liga Portugal 2FC Penafiel1Benfica B1Gol 190' İlk 117.8
  • Liga Portugal 2FC Penafiel1SCU Torreense0Gol 111' Sonradan7.4
  • Liga Portugal 2Academico de Viseu FC2FC Penafiel018' Sonradan6.4
  • Liga Portugal 2Portimonense SAD2FC Penafiel113' Sonradan
  • Liga Portugal 2FC Penafiel0SCU Torreense178' İlk 115.9
  • Liga Portugal 2Academico de Viseu FC1FC Penafiel09' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 02025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 10 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 10 maç, Maç başına dakika 4815.03.25 · Sonradan: 9'05.05.25 · İlk 11: 78'09.08.25 · Sonradan: 13'29.11.25 · Sonradan: 18'21.12.25 · Sonradan: 11'01.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 73'26.04.26 · İlk 11: 82'22.10.26 · Sonradan: 17'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 364 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)
  • Başarılı çalım3 / 3

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 2.08
  • Pas isabeti73%86 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele14 / 24
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Liga Portugal 2FC Penafiel72037710
2024Liga Portugal 2FC Penafiel2008700
Toplam92046410

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım