ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Bjorn Menzo

Forma numarası
7
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

10Maç8 kez ilk 11
779Dakika
3Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.16
Gol + asist5
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.58

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.7M09.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 7.76.8M17.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · Puan 6.86.8M24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Puan 6.87.5M28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 7.57.6M31.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 7.67.8B07.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · Puan 7.87.2G11.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · Puan 7.27.4G14.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 7.46.0M18.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · Puan 6.06.8M09.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Almere City FC 7.0, FC Eindhoven 6.1, MVV Maastricht 7.7, Vitesse Arnhem 6.8, Heracles Almelo 6.8, TOP Oss 7.5, Jong AZ Alkmaar 7.6, FC Eindhoven 7.8, NAC Breda 7.2, Jong Ajax Amsterdam 7.4, VVV-Venlo 6.0, De Graafschap 6.8ort. 7.0627.02.26 · Jong FC Utrecht 2 - 3 Almere City FC · 7.017.04.26 · Jong FC Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven · 6.109.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · 7.717.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · 6.824.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · 6.828.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 7.531.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · 7.607.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · 7.811.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · 7.214.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 7.418.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · 6.009.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.86.87.8

90 dakika başına profil24 maç · 1.065 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.44, Kilit pas 2.42, Çalım 2.49, Pas isabeti 72%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 3.36, Aldırdığı faul 2.15Şut: 2.44Kilit pas: 2.42Çalım: 2.49Pas isabeti: 72%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 3.36Aldırdığı faul: 2.15Şut2.44Kilit pas2.42Çalım2.49Pas isabeti72%Kazanılan ikili51%Top kazanma3.36Aldırdığı faul2.15
90 dakika başına profil
Şut2.44
Kilit pas2.42
Çalım2.49
Pas isabeti72%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma3.36
Aldırdığı faul2.15
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong FC Utrecht180' İlk 116.8
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1VVV-Venlo345' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht6Jong Ajax Amsterdam1Gol 165' İlk 117.4
  • Eerste DivisieNAC Breda2Jong FC Utrecht3Asist 154' Sonradan7.2
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht0FC Eindhoven090' İlk 117.8
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar2Jong FC Utrecht1Asist 190' İlk 117.6
  • Eerste DivisieTOP Oss2Jong FC Utrecht190' İlk 117.5
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo6Gol 190' İlk 116.8
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Vitesse Arnhem390' İlk 116.8
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht1Gol 185' İlk 117.7
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Jong FC Utrecht28' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Jong FC Utrecht18' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 3, Asist 22025 · Gol: 12025 · Asist: 12026 · Gol: 32026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4623.01.26 · Sonradan: 29'26.01.26 · Sonradan: 12'29.01.26 · Sonradan: 12'02.02.26 · Sonradan: 18'16.02.26 · Sonradan: 12'20.02.26 · Sonradan: 2'27.02.26 · Sonradan: 19'17.04.26 · Sonradan: 18'20.04.26 · Sonradan: 8'24.04.26 · Sonradan: 8'09.08.26 · İlk 11: 85'17.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'31.08.26 · İlk 11: 90'07.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · Sonradan: 54'14.09.26 · İlk 11: 65'18.09.26 · Sonradan: 45'09.10.26 · İlk 11: 80'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.065 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)24 (13)90 dk’da 2.44
  • Başarılı çalım20 / 47

Pas

  • Kilit pas2490 dk’da 2.42
  • Pas isabeti72%342 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele85 / 166
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 2.15

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieJong FC Utrecht103277900
2025Eerste DivisieJong FC Utrecht131132500
UEFA Avrupa LigiUtrecht2002100
2024Eerste DivisieJong FC Utrecht110062610
Toplam36431.75110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım