ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Bjarki Bjarkason

Forma numarası
20
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Coppa Italia · Serie B

8Maç8 kez ilk 11
534Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist0
Maç başına dakika54
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G20.12.25 · FC Modena 1 - 2 Venezia–G06.04.26 · Venezia 3 - 1 SS Juve Stabia6.0B15.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · Puan 6.07.3G22.08.26 · FC Sudtirol 1 - 0 Virtus Entella · Puan 7.37.2B30.08.26 · Benevento Calcio 1 - 1 FC Sudtirol · Puan 7.27.6G05.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · Puan 7.67.6G05.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · Puan 7.67.0B12.09.26 · FC Sudtirol 1 - 1 FC Modena · Puan 7.0–M15.09.26 · Genoa 1 - 0 FC Sudtirol6.4G20.09.26 · SS Arezzo 1 - 4 FC Sudtirol · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Carrarese 6.5, Catanzaro 6.0, Mantova FC 7.2, AS Avellino 6.5, AC Monza 6.0, Catanzaro 6.0, Virtus Entella 7.3, Benevento Calcio 7.2, Catanzaro 7.6, Catanzaro 7.6, FC Modena 7.0, SS Arezzo 6.4ort. 6.7825.10.25 · Carrarese 3 - 2 Venezia · 6.502.11.25 · Catanzaro 2 - 1 Venezia · 6.029.11.25 · Venezia 3 - 0 Mantova FC · 7.208.12.25 · AS Avellino 1 - 1 Venezia · 6.513.12.25 · Venezia 2 - 0 AC Monza · 6.015.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · 6.022.08.26 · FC Sudtirol 1 - 0 Virtus Entella · 7.330.08.26 · Benevento Calcio 1 - 1 FC Sudtirol · 7.205.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · 7.605.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · 7.612.09.26 · FC Sudtirol 1 - 1 FC Modena · 7.020.09.26 · SS Arezzo 1 - 4 FC Sudtirol · 6.46.47.6

90 dakika başına profil13 maç · 754 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.73, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 3.30, Aldırdığı faul 1.63Kilit pas: 1.73Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 3.30Aldırdığı faul: 1.63Kilit pas1.73Pas isabeti83%Kazanılan ikili53%Top kazanma3.30Aldırdığı faul1.63
90 dakika başına profil
Kilit pas1.73
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma3.30
Aldırdığı faul1.63
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2022: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6020.09.25 · İlk 11: 90'27.09.25 · İlk 11: 90'30.09.25 · Sonradan: 12'04.10.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 72'25.10.25 · Sonradan: 28'02.11.25 · İlk 11: 62'29.11.25 · İlk 11: 90'08.12.25 · İlk 11: 45'13.12.25 · İlk 11: 75'20.12.25 · Sonradan: 8'06.04.26 · Sonradan: 2'15.08.26 · İlk 11: 68'22.08.26 · İlk 11: 83'30.08.26 · İlk 11: 86'05.09.26 · İlk 11: 77'05.09.26 · İlk 11: 77'12.09.26 · İlk 11: 90'15.09.26 · İlk 11: 8'20.09.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 754 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (2)
  • Başarılı çalım7 / 14

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 1.73
  • Pas isabeti83%224 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele31 / 58
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.63

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Coppa ItaliaFC Sudtirol2007600
Serie BFC Sudtirol60045800
2025Coppa ItaliaVenezia1009000
Serie BVenezia151190700
2024Serie AVenezia90017120
UEFA Uluslar LigiIceland1006800
World Cup - Qualification EuropeIceland2003900
2022UEFA Uluslar LigiIceland1007400
Toplam37111.88320

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım