ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Beni N'Kololo

Forma numarası
96
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

9Maç8 kez ilk 11
681Dakika
0Gol
2Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist2
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.23

Sayılar arşivimizdeki 57 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2G08.03.26 · Wuhan Three Towns FC 0 - 2 Beijing Guoan FC · Puan 6.28.2M14.03.26 · Shandong Taishan FC 2 - 1 Beijing Guoan FC · Puan 8.27.5B21.03.26 · Beijing Guoan FC 1 - 1 Shanghai Greenland · Puan 7.56.3M04.04.26 · Liaoning Tieren 2 - 1 Beijing Guoan FC · Puan 6.36.7M12.04.26 · Beijing Guoan FC 1 - 2 Chengdu Rongcheng FC · Puan 6.77.0B17.04.26 · Zhejiang Professional FC 0 - 0 Beijing Guoan FC · Puan 7.06.3G27.06.26 · Beijing Guoan FC 1 - 0 Wuhan Three Towns FC · Puan 6.36.7G04.07.26 · Beijing Guoan FC 2 - 0 Shandong Taishan FC · Puan 6.76.6B17.07.26 · Beijing Guoan FC 1 - 1 Liaoning Tieren · Puan 6.66.0B27.10.26 · Beijing Guoan FC 2 - 2 Jeonbuk Motors · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Levadeiakos 7.7, OFI Crete FC 6.3, Wuhan Three Towns FC 6.2, Shandong Taishan FC 8.2, Shanghai Greenland 7.5, Liaoning Tieren 6.3, Chengdu Rongcheng FC 6.7, Zhejiang Professional FC 7.0, Wuhan Three Towns FC 6.3, Shandong Taishan FC 6.7, Liaoning Tieren 6.6, Jeonbuk Motors 6.0ort. 6.7919.01.26 · Panetolikos FC 1 - 3 Levadeiakos · 7.725.01.26 · OFI Crete FC 1 - 0 Panetolikos FC · 6.308.03.26 · Wuhan Three Towns FC 0 - 2 Beijing Guoan FC · 6.214.03.26 · Shandong Taishan FC 2 - 1 Beijing Guoan FC · 8.221.03.26 · Beijing Guoan FC 1 - 1 Shanghai Greenland · 7.504.04.26 · Liaoning Tieren 2 - 1 Beijing Guoan FC · 6.312.04.26 · Beijing Guoan FC 1 - 2 Chengdu Rongcheng FC · 6.717.04.26 · Zhejiang Professional FC 0 - 0 Beijing Guoan FC · 7.027.06.26 · Beijing Guoan FC 1 - 0 Wuhan Three Towns FC · 6.304.07.26 · Beijing Guoan FC 2 - 0 Shandong Taishan FC · 6.717.07.26 · Beijing Guoan FC 1 - 1 Liaoning Tieren · 6.627.10.26 · Beijing Guoan FC 2 - 2 Jeonbuk Motors · 6.06.08.2

90 dakika başına profil14 maç · 1.114 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.12, Kilit pas 1.89, Çalım 2.14, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 2.52, Aldırdığı faul 1.74Şut: 2.12Kilit pas: 1.89Çalım: 2.14Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 2.52Aldırdığı faul: 1.74Şut2.12Kilit pas1.89Çalım2.14Pas isabeti73%Kazanılan ikili46%Top kazanma2.52Aldırdığı faul1.74
90 dakika başına profil
Şut2.12
Kilit pas1.89
Çalım2.14
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma2.52
Aldırdığı faul1.74
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • AFC Champions League EliteBeijing Guoan FC2Jeonbuk Motors290' İlk 116.0
  • Süper LigBeijing Guoan FC1Liaoning Tieren163' İlk 116.6
  • Süper LigBeijing Guoan FC2Shandong Taishan FC0Sarı kart 158' İlk 116.7
  • Süper LigBeijing Guoan FC1Wuhan Three Towns FC029' Sonradan6.3
  • Süper LigZhejiang Professional FC0Beijing Guoan FC089' İlk 117.0
  • Süper LigBeijing Guoan FC1Chengdu Rongcheng FC290' İlk 116.7
  • Süper LigLiaoning Tieren2Beijing Guoan FC1Sarı kart 190' İlk 116.3
  • Süper LigBeijing Guoan FC1Shanghai Greenland1Asist 190' İlk 117.5
  • Süper LigShandong Taishan FC2Beijing Guoan FC1Asist 190' İlk 118.2
  • Süper LigWuhan Three Towns FC0Beijing Guoan FC2Sarı kart 182' İlk 116.2
  • Süper Lig 1OFI Crete FC1Panetolikos FC090' İlk 116.3
  • Süper Lig 1Panetolikos FC1Levadeiakos3Gol 190' İlk 117.7

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 7; 2025: Gol 4, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 22024 · Gol: 32024 · Asist: 72025 · Gol: 42025 · Asist: 32026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8228.09.25 · İlk 11: 90'05.10.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · İlk 11: 89'25.10.25 · İlk 11: 82'02.11.25 · İlk 11: 88'08.11.25 · İlk 11: 84'22.11.25 · İlk 11: 81'10.01.26 · İlk 11: 88'19.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 82'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 89'27.06.26 · Sonradan: 29'04.07.26 · İlk 11: 58'17.07.26 · İlk 11: 63'27.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.114 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (9)90 dk’da 2.12
  • Başarılı çalım14 / 41

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.89
  • Pas isabeti73%443 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele94 / 204
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.74

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigBeijing Guoan FC90268130
2025Süper Lig 1Panetolikos FC124195330
SuperligaCFR Cluj50121710
UEFA Konferans LigiCFR Cluj1019000
2024SuperligaCFR Cluj29371.46520
Toplam567123.40690

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım