ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Beni Baningime

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025İskoç Premiership

26Maç20 kez ilk 11
1.761Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.00
Gol + asist1
Maç başına dakika61
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 56 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9M15.02.26 · Glasgow Rangers 4 - 2 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.9–G28.02.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 0 FC Aberdeen–G21.03.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 0 FC Dundee–B05.04.26 · Livingston FC 2 - 2 Hearts of Midlothian FC8.1G11.04.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 1 FC Motherwell · Puan 8.16.8G26.04.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.86.6G04.05.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 Glasgow Rangers · Puan 6.67.2B09.05.26 · FC Motherwell 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 7.27.3G13.05.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 0 Falkirk FC · Puan 7.36.1M16.05.26 · Celtic FC 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Livingston FC 7.7, FC Dundee 7.0, St Mirren FC 4.6, St Mirren FC 6.4, Hibernian Edinburgh FC 6.6, Glasgow Rangers 6.9, FC Motherwell 8.1, Hibernian Edinburgh FC 6.8, Glasgow Rangers 6.6, FC Motherwell 7.2, Falkirk FC 7.3, Celtic FC 6.1ort. 6.7703.01.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 0 Livingston FC · 7.711.01.26 · FC Dundee 0 - 1 Hearts of Midlothian FC · 7.014.01.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 0 St Mirren FC · 4.603.02.26 · St Mirren FC 1 - 0 Hearts of Midlothian FC · 6.410.02.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 0 Hibernian Edinburgh FC · 6.615.02.26 · Glasgow Rangers 4 - 2 Hearts of Midlothian FC · 6.911.04.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 1 FC Motherwell · 8.126.04.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 Hearts of Midlothian FC · 6.804.05.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 Glasgow Rangers · 6.609.05.26 · FC Motherwell 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · 7.213.05.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 0 Falkirk FC · 7.316.05.26 · Celtic FC 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · 6.16.18.1

90 dakika başına profil17 maç · 1.013 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.48, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 4.02, Aldırdığı faul 2.41Kilit pas: 1.48Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 4.02Aldırdığı faul: 2.41Kilit pas1.48Pas isabeti90%Kazanılan ikili55%Top kazanma4.02Aldırdığı faul2.41
90 dakika başına profil
Kilit pas1.48
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma4.02
Aldırdığı faul2.41
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • İskoç PremiershipCeltic FC3Hearts of Midlothian FC151' İlk 116.1
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC3Falkirk FC090' İlk 117.3
  • İskoç PremiershipFC Motherwell1Hearts of Midlothian FC190' İlk 117.2
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC2Glasgow Rangers190' İlk 116.6
  • İskoç PremiershipHibernian Edinburgh FC1Hearts of Midlothian FC290' İlk 116.8
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC3FC Motherwell1Asist 190' İlk 118.1
  • İskoç PremiershipLivingston FC2Hearts of Midlothian FC28' Sonradan
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC1FC Dundee014' Sonradan
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC1FC Aberdeen09' Sonradan
  • İskoç PremiershipGlasgow Rangers4Hearts of Midlothian FC274' İlk 116.9
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC1Hibernian Edinburgh FC076' İlk 116.6
  • İskoç PremiershipSt Mirren FC1Hearts of Midlothian FC079' İlk 116.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 3; 2025: Gol 0, Asist 12024 · Asist: 32025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6426.10.25 · İlk 11: 90'29.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · İlk 11: 84'21.12.25 · Sonradan: 12'27.12.25 · Sonradan: 45'03.01.26 · İlk 11: 90'11.01.26 · İlk 11: 90'14.01.26 · İlk 11: 15'03.02.26 · İlk 11: 79'10.02.26 · İlk 11: 76'15.02.26 · İlk 11: 74'28.02.26 · Sonradan: 9'21.03.26 · Sonradan: 14'05.04.26 · Sonradan: 8'11.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'04.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 51'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.013 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım1 / 4

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.48
  • Pas isabeti90%352 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme24 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele51 / 93
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 2.41

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC26011.76121
2024İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC28032.14430
UEFA Konferans LigiHearts of Midlothian FC20014300
Toplam56044.04851

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım