ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Varda SeOrta saha

Bálint Oláh

Forma numarası
50
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025NB I

13Maç13 kez ilk 11
1.170Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.9B01.02.26 · Diósgyöri VTK 1 - 1 Varda Se · Puan 7.96.5M15.02.26 · Gyor ETO FC 1 - 0 Varda Se · Puan 6.56.3G28.02.26 · Varda Se 2 - 1 Paksi SE · Puan 6.36.7G06.03.26 · Varda Se 1 - 0 Puskas Academy · Puan 6.76.2M14.03.26 · Újpest FC 2 - 1 Varda Se · Puan 6.26.8B22.03.26 · Varda Se 1 - 1 Ferencvárosi TC · Puan 6.86.7M04.04.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Varda Se · Puan 6.76.7B13.04.26 · Varda Se 0 - 0 Debreceni VSC · Puan 6.76.6M18.04.26 · MTK Budapest FC 2 - 1 Varda Se · Puan 6.66.3M25.04.26 · Varda Se 1 - 2 Diósgyöri VTK · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Debreceni VSC 7.4, MTK Budapest FC 5.8, Diósgyöri VTK 7.9, Gyor ETO FC 6.5, Paksi SE 6.3, Puskas Academy 6.7, Újpest FC 6.2, Ferencvárosi TC 6.8, Zalaegerszeg TE 6.7, Debreceni VSC 6.7, MTK Budapest FC 6.6, Diósgyöri VTK 6.3ort. 6.6621.12.25 · Debreceni VSC 0 - 1 Varda Se · 7.424.01.26 · Varda Se 2 - 3 MTK Budapest FC · 5.801.02.26 · Diósgyöri VTK 1 - 1 Varda Se · 7.915.02.26 · Gyor ETO FC 1 - 0 Varda Se · 6.528.02.26 · Varda Se 2 - 1 Paksi SE · 6.306.03.26 · Varda Se 1 - 0 Puskas Academy · 6.714.03.26 · Újpest FC 2 - 1 Varda Se · 6.222.03.26 · Varda Se 1 - 1 Ferencvárosi TC · 6.804.04.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Varda Se · 6.713.04.26 · Varda Se 0 - 0 Debreceni VSC · 6.718.04.26 · MTK Budapest FC 2 - 1 Varda Se · 6.625.04.26 · Varda Se 1 - 2 Diósgyöri VTK · 6.36.37.9

90 dakika başına profil12 maç · 1.080 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 1.00, Çalım 1.00, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 3.80Şut: 1.00Kilit pas: 1.00Çalım: 1.00Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 3.80Şut1.00Kilit pas1.00Çalım1.00Pas isabeti80%Kazanılan ikili60%Top kazanma3.80
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas1.00
Çalım1.00
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma3.80
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • NB IVarda Se1Diósgyöri VTK290' İlk 116.3
  • NB IMTK Budapest FC2Varda Se190' İlk 116.6
  • NB IVarda Se0Debreceni VSC090' İlk 116.7
  • NB IZalaegerszeg TE2Varda Se090' İlk 116.7
  • NB IVarda Se1Ferencvárosi TC190' İlk 116.8
  • NB IÚjpest FC2Varda Se190' İlk 116.2
  • NB IVarda Se1Puskas Academy090' İlk 116.7
  • NB IVarda Se2Paksi SE1Sarı kart 190' İlk 116.3
  • NB IGyor ETO FC1Varda Se0Sarı kart 190' İlk 116.5
  • NB IDiósgyöri VTK1Varda Se190' İlk 117.9
  • NB IVarda Se2MTK Budapest FC390' İlk 115.8
  • NB IDebreceni VSC0Varda Se190' İlk 117.4

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 9003.08.25 · İlk 11: 90'21.12.25 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 90'01.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'13.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 1.080 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım4 / 5

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 1.00
  • Pas isabeti80%560 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 19
  • Kazanılan ikili mücadele54 / 90
  • Aldırdığı faul3

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025NB IVarda Se13001.17020
Toplam13001.17020

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım