ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

B. Meupiyou

Forma numarası
33
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga Portugal

2Maç2 kez ilk 11
173Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.39
Gol + asist0
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3B14.03.26 · Gil Vicente 2 - 2 FC Alverca · Puan 6.36.2M22.03.26 · FC Alverca 1 - 4 Sporting CP · Puan 6.26.9G04.04.26 · Rio Ave 1 - 2 FC Alverca · Puan 6.96.9G12.04.26 · FC Alverca 3 - 1 Casa Pia AC · Puan 6.96.2M18.04.26 · CD Nacional Madeira 1 - 0 FC Alverca · Puan 6.26.9G24.04.26 · FC Alverca 2 - 1 FC Arouca · Puan 6.95.7M02.05.26 · Porto 1 - 0 FC Alverca · Puan 5.76.2B10.05.26 · FC Alverca 1 - 1 Estoril Praia · Puan 6.26.4M09.08.26 · Porto 2 - 0 FC Alverca · Puan 6.46.2B15.08.26 · FC Alverca 2 - 2 Estrela Amadora · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Vitoria Guimaraes 6.6, AVS Vila das Aves 7.1, Gil Vicente 6.3, Sporting CP 6.2, Rio Ave 6.9, Casa Pia AC 6.9, CD Nacional Madeira 6.2, FC Arouca 6.9, Porto 5.7, Estoril Praia 6.2, Porto 6.4, Estrela Amadora 6.2ort. 6.4728.02.26 · Vitoria Guimaraes 1 - 1 FC Alverca · 6.607.03.26 · FC Alverca 0 - 0 AVS Vila das Aves · 7.114.03.26 · Gil Vicente 2 - 2 FC Alverca · 6.322.03.26 · FC Alverca 1 - 4 Sporting CP · 6.204.04.26 · Rio Ave 1 - 2 FC Alverca · 6.912.04.26 · FC Alverca 3 - 1 Casa Pia AC · 6.918.04.26 · CD Nacional Madeira 1 - 0 FC Alverca · 6.224.04.26 · FC Alverca 2 - 1 FC Arouca · 6.902.05.26 · Porto 1 - 0 FC Alverca · 5.710.05.26 · FC Alverca 1 - 1 Estoril Praia · 6.209.08.26 · Porto 2 - 0 FC Alverca · 6.415.08.26 · FC Alverca 2 - 2 Estrela Amadora · 6.26.27.1

90 dakika başına profil24 maç · 2.072 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.80, Çalım 1.50, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 3.11, Aldırdığı faul 1.46Şut: 0.80Çalım: 1.50Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 3.11Aldırdığı faul: 1.46Şut0.80Çalım1.50Pas isabeti85%Kazanılan ikili53%Top kazanma3.11Aldırdığı faul1.46
90 dakika başına profil
Şut0.80
Çalım1.50
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma3.11
Aldırdığı faul1.46
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8722.12.25 · İlk 11: 90'27.12.25 · İlk 11: 75'04.01.26 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 84'08.02.26 · İlk 11: 88'13.02.26 · İlk 11: 67'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 88'09.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 83'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 2.072 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 0.80
  • Başarılı çalım16 / 28

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti85%1.073 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme35 · 22
  • Kazanılan ikili mücadele89 / 169
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.46

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga PortugalFC Alverca20017300
2025Liga PortugalFC Alverca30002.61961
Toplam32002.79261

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım