FC KharkivDefans
Artem Shabanov
- Forma numarası
- 31
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
9Maç9 kez ilk 11
791Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.21
Gol + asist0
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0B12.05.26 · FC Kharkiv 2 - 2 Karpaty Lviv · Puan 7.06.5G01.08.26 · FC Kharkiv 1 - 0 FC Veres Rivne · Puan 6.55.4M10.08.26 · FC Polissya Zhytomyr 3 - 1 FC Kharkiv · Puan 5.45.7M16.08.26 · FC Kharkiv 0 - 1 Shakhtar Donetsk · Puan 5.76.5G31.08.26 · Zorya Luhansk 0 - 3 FC Kharkiv · Puan 6.56.5G05.09.26 · FC Kharkiv 5 - 0 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 6.56.2G19.09.26 · FC Kharkiv 2 - 0 FSC Bukovyna Chernivtsi · Puan 6.26.1G10.10.26 · Chernomorets Odessa 1 - 2 FC Kharkiv · Puan 6.16.1G19.10.26 · FC Kharkiv 2 - 1 FC Leviy Bereg · Puan 6.16.1G24.10.26 · Epicentr Kamianets-Podilskyi 1 - 2 FC Kharkiv · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.781 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.10 |
| Kilit pas | 0.10 |
| Çalım | 0.00 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 1.01 |
| Aldırdığı faul | 0.45 |
Son maçları
- Premier LeagueEpicentr Kamianets-Podilskyi1FC Kharkiv290' İlk 116.1
- Premier LeagueFC Kharkiv2FC Leviy Bereg190' İlk 116.1
- Premier LeagueChernomorets Odessa1FC Kharkiv290' İlk 116.1
- Premier LeagueFC Kharkiv2FSC Bukovyna Chernivtsi090' İlk 116.2
- Premier LeagueFC Kharkiv5FC Obolon-Brovar Kyiv071' İlk 116.5
- Premier LeagueZorya Luhansk0FC Kharkiv390' İlk 116.5
- Premier LeagueFC Kharkiv0Shakhtar Donetsk190' İlk 115.7
- Premier LeagueFC Polissya Zhytomyr3FC Kharkiv190' İlk 115.4
- Premier LeagueFC Kharkiv1FC Veres Rivne090' İlk 116.5
- Premier LeagueFC Kharkiv2Karpaty Lviv290' İlk 117.0
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy1FC Kharkiv190' İlk 116.1
- Premier LeagueFC Kolos Kovalivka0FC Kharkiv090' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.781 dk
Hücum
- Şut (isabetli)1 (0)90 dk’da 0.10
Pas
- Kilit pas190 dk’da 0.10
- Pas isabeti86%664 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme2 · 18
- Kazanılan ikili mücadele43 / 91
- Aldırdığı faul990 dk’da 0.45
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueFC Kharkiv | 9 | 0 | 0 | 791 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LeagueFC Kharkiv | 15 | 0 | 0 | 1.350 | 2 | 0 |
| 2024 | Premier LeagueFC Oleksandriya | 12 | 0 | 0 | 1.080 | 2 | 0 |
| Toplam | 36 | 0 | 0 | 3.221 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- FC OleksandriyaŞu an#31
- FC KharkivŞu an#31
- UkraineŞu an#16
