ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Antonio Thea

Forma numarası
5
Defans

Sezon 2025Challenger Pro Ligi

19Maç13 kez ilk 11
1.019Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.44
Gol + asist0
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7M18.01.26 · K Beerschot VA 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.77.1M23.01.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 3 Club NXT · Puan 7.16.8M27.01.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 0 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.86.2M31.01.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 3 Royal Francs-Borains · Puan 6.25.6B07.02.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 5.66.6G24.02.26 · KAA Gent B 1 - 3 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.66.3M07.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 2 Daring Brussels · Puan 6.36.5M14.03.26 · Kortrijk 3 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.56.6M20.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · Puan 6.66.0M05.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Royal Francs-Borains 6.7, Lommel SK 6.6, K Beerschot VA 6.7, Club NXT 7.1, Patro Eisden Maasmechelen 6.8, Royal Francs-Borains 6.2, KSC Lokeren-Temse 5.6, KAA Gent B 6.6, Daring Brussels 6.3, Kortrijk 6.5, Jong KRC Genk 6.6, RFC Liege 6.0ort. 6.4709.11.25 · Royal Francs-Borains 0 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.716.12.25 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Lommel SK · 6.618.01.26 · K Beerschot VA 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.723.01.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 3 Club NXT · 7.127.01.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 0 ROC Charleroi-Marchienne · 6.831.01.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 3 Royal Francs-Borains · 6.207.02.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 5.624.02.26 · KAA Gent B 1 - 3 ROC Charleroi-Marchienne · 6.607.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 2 Daring Brussels · 6.314.03.26 · Kortrijk 3 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.520.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · 6.605.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.06.07.1

90 dakika başına profil17 maç · 855 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.03, Çalım 1.52, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 64%, Top kazanma 4.45Kilit pas: 2.03Çalım: 1.52Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 64%Top kazanma: 4.45Kilit pas2.03Çalım1.52Pas isabeti78%Kazanılan ikili64%Top kazanma4.45
90 dakika başına profil
Kilit pas2.03
Çalım1.52
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili64%
Top kazanma4.45
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Challenger Pro LigiRFC Liege2ROC Charleroi-Marchienne1Sarı kart 190' İlk 116.0
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne1Jong KRC Genk290' İlk 116.6
  • Challenger Pro LigiKortrijk3ROC Charleroi-Marchienne178' İlk 116.5
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne0Daring Brussels257' İlk 116.3
  • Challenger Pro LigiKAA Gent B1ROC Charleroi-Marchienne353' İlk 116.6
  • Challenger Pro LigiKSC Lokeren-Temse1ROC Charleroi-Marchienne1Sarı kart 190' İlk 115.6
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne0Royal Francs-Borains367' İlk 116.2
  • Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1ROC Charleroi-Marchienne067' İlk 116.8
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne0Club NXT366' İlk 117.1
  • Challenger Pro LigiK Beerschot VA2ROC Charleroi-Marchienne175' İlk 116.7
  • Challenger Pro LigiEupen2ROC Charleroi-Marchienne214' Sonradan
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne1Lommel SK256' İlk 116.6

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 5404.10.25 · İlk 11: 90'17.10.25 · İlk 11: 74'09.11.25 · Sonradan: 24'23.11.25 · Sonradan: 14'30.11.25 · Sonradan: 1'05.12.25 · Sonradan: 12'13.12.25 · Sonradan: 1'16.12.25 · İlk 11: 56'21.12.25 · Sonradan: 14'18.01.26 · İlk 11: 75'23.01.26 · İlk 11: 66'27.01.26 · İlk 11: 67'31.01.26 · İlk 11: 67'07.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 53'07.03.26 · İlk 11: 57'14.03.26 · İlk 11: 78'20.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 855 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım6 / 7

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 2.03
  • Pas isabeti78%264 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme23 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele39 / 61
  • Aldırdığı faul5

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne19001.01920
Toplam19001.01920

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım