ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC ZlinDefans

A. Křapka

Forma numarası
39
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Liga

7Maç6 kez ilk 11
614Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.86
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G18.04.26 · FC Zlin 3 - 2 FK Teplice–G02.05.26 · FC Zlin 2 - 1 FK Dukla Praha6.4M12.05.26 · FC Zlin 2 - 4 FK Teplice · Puan 6.45.5M31.07.26 · AC Sparta Prag 3 - 1 FC Zlin · Puan 5.55.9M06.09.26 · FC Zlin 1 - 3 FK Teplice · Puan 5.95.4M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · Puan 5.45.4M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · Puan 5.46.4B20.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · Puan 6.46.2M09.10.26 · FC Zlin 0 - 1 SK Slavia Prague · Puan 6.25.7M17.10.26 · FK Pardubice 3 - 0 FC Zlin · Puan 5.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Baník Ostrava 5.5, SK Slavia Prague 5.4, FK Jablonec 6.0, Bohemians 1905 5.4, FK Teplice 6.4, AC Sparta Prag 5.5, FK Teplice 5.9, FC Hradec Králové 5.4, FC Hradec Králové 5.4, FK Jablonec 6.4, SK Slavia Prague 6.2, FK Pardubice 5.7ort. 5.7708.03.26 · FC Baník Ostrava 6 - 2 FC Zlin · 5.514.03.26 · FC Zlin 1 - 3 SK Slavia Prague · 5.404.04.26 · FC Zlin 0 - 3 FK Jablonec · 6.011.04.26 · Bohemians 1905 2 - 1 FC Zlin · 5.412.05.26 · FC Zlin 2 - 4 FK Teplice · 6.431.07.26 · AC Sparta Prag 3 - 1 FC Zlin · 5.506.09.26 · FC Zlin 1 - 3 FK Teplice · 5.913.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · 5.413.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · 5.420.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · 6.409.10.26 · FC Zlin 0 - 1 SK Slavia Prague · 6.217.10.26 · FK Pardubice 3 - 0 FC Zlin · 5.75.76.4

90 dakika başına profil23 maç · 1.781 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.75, Kilit pas 0.69, Çalım 0.63, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 3.34, Aldırdığı faul 0.69Şut: 0.75Kilit pas: 0.69Çalım: 0.63Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 3.34Aldırdığı faul: 0.69Şut0.75Kilit pas0.69Çalım0.63Pas isabeti75%Kazanılan ikili54%Top kazanma3.34Aldırdığı faul0.69
90 dakika başına profil
Şut0.75
Kilit pas0.69
Çalım0.63
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma3.34
Aldırdığı faul0.69
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7914.12.25 · İlk 11: 90'01.02.26 · Sonradan: 71'08.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 80'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · Sonradan: 1'02.05.26 · Sonradan: 10'12.05.26 · İlk 11: 90'31.07.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · Sonradan: 74'13.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.781 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (0)90 dk’da 0.75
  • Başarılı çalım3 / 6

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 0.69
  • Pas isabeti75%596 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele49 / 90
  • Aldırdığı faul490 dk’da 0.69

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. LigaFC Zlin70061420
20251. LigaFC Zlin29002.03720
20241. LigaBohemians 190530202.53130
Toplam66205.18270

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım