FC IlvesOrta saha
Anton Popovitch
- Forma numarası
- 14
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Veikkausliiga
13Maç10 kez ilk 11
920Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.84
Gol + asist0
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–B16.05.26 · HJK Helsinki 2 - 2 FC Ilves6.5G13.06.26 · FC Ilves 1 - 0 Turun Palloseura · Puan 6.56.6G17.06.26 · FC Ilves 5 - 0 FF Jaro · Puan 6.66.6M23.06.26 · KuPS 4 - 3 FC Ilves · Puan 6.66.2M04.07.26 · FF Jaro 2 - 1 FC Ilves · Puan 6.27.2M31.08.26 · FC Ilves 1 - 2 HJK Helsinki · Puan 7.27.1G08.09.26 · FC Ilves 2 - 0 FF Jaro · Puan 7.16.7G12.09.26 · FC Ilves 3 - 1 FC Lahti · Puan 6.78.1B10.10.26 · Mariehamn 1 - 1 FC Ilves · Puan 8.16.6G17.10.26 · FC Ilves 2 - 0 Seinajoen JK · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 1.010 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.14 |
| Kilit pas | 1.65 |
| Çalım | 0.53 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 2.94 |
| Aldırdığı faul | 1.43 |
Son maçları
- VeikkausliigaFC Ilves2Seinajoen JK0Sarı kart 190' İlk 116.6
- VeikkausliigaMariehamn1FC Ilves190' İlk 118.1
- VeikkausliigaFC Ilves3FC Lahti165' İlk 116.7
- VeikkausliigaFC Ilves2FF Jaro090' İlk 117.1
- VeikkausliigaFC Ilves1HJK Helsinki290' İlk 117.2
- VeikkausliigaFF Jaro2FC Ilves147' İlk 116.2
- VeikkausliigaKuPS4FC Ilves380' İlk 116.6
- VeikkausliigaFC Ilves5FF Jaro049' Sonradan6.6
- VeikkausliigaFC Ilves1Turun Palloseura035' Sonradan6.5
- VeikkausliigaHJK Helsinki2FC Ilves214' Sonradan
- VeikkausliigaMariehamn2FC Ilves2Sarı kart 190' İlk 118.3
- VeikkausliigaInter Turku2FC Ilves190' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.010 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (1)90 dk’da 1.14
- Başarılı çalım6 / 7
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.65
- Pas isabeti90%590 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme9 · 24
- Kazanılan ikili mücadele49 / 94
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.43
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | VeikkausliigaFC Ilves | 13 | 0 | 0 | 920 | 2 | 0 |
| 2025 | UEFA Konferans LigiFC Ilves | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| VeikkausliigaFC Ilves | 11 | 1 | 0 | 919 | 3 | 0 | |
| 2024 | UEFA Konferans LigiFC Ilves | 2 | 1 | 0 | 210 | 1 | 0 |
| Toplam | 27 | 2 | 0 | 2.139 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- FC IlvesŞu an#14
- AZ AlkmaarŞu an#14
