ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forge FCOrta saha

Anthony Aromatario

Forma numarası
23
Orta saha

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

22Maç21 kez ilk 11
1.752Dakika
1Gol
2Asist
9Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.37
Gol + asist2
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 22 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1G20.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 6.17.1M29.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · Puan 7.17.5B06.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · Puan 7.56.9G13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 6.98.0B27.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · Puan 8.07.5B03.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · Puan 7.58.9G08.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 8.96.4G12.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 6.48.2G17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Puan 8.27.1B25.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · Puan 7.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: HFX Wanderers 7.3, Cavalry FC 5.9, FC Supra du Quebec 6.1, FC Supra du Quebec 7.1, Inter Toronto FC 7.5, Atletico Ottawa 6.9, Vancouver FC 8.0, HFX Wanderers 7.5, FC Pacific Greater Victoria 8.9, Inter Toronto FC 6.4, Atletico Ottawa 8.2, FC Pacific Greater Victoria 7.1ort. 7.2403.08.26 · HFX Wanderers 0 - 0 Forge FC · 7.316.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 5.920.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 6.129.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 7.106.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · 7.513.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 6.927.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · 8.003.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · 7.508.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 8.912.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 6.417.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 8.225.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · 7.17.18.9

90 dakika başına profil22 maç · 1.752 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.57, Kilit pas 0.90, Çalım 0.74, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 6.32, Aldırdığı faul 2.67Şut: 0.57Kilit pas: 0.90Çalım: 0.74Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 6.32Aldırdığı faul: 2.67Şut0.57Kilit pas0.90Çalım0.74Pas isabeti84%Kazanılan ikili58%Top kazanma6.32Aldırdığı faul2.67
90 dakika başına profil
Şut0.57
Kilit pas0.90
Çalım0.74
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma6.32
Aldırdığı faul2.67
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7927.04.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 76'31.05.26 · İlk 11: 90'07.06.26 · İlk 11: 90'11.06.26 · İlk 11: 90'05.07.26 · İlk 11: 85'27.07.26 · İlk 11: 90'03.08.26 · İlk 11: 64'16.08.26 · İlk 11: 71'20.08.26 · Sonradan: 26'29.08.26 · İlk 11: 41'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 83'17.10.26 · İlk 11: 77'25.10.26 · İlk 11: 59'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.752 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 0.57
  • Başarılı çalım10 / 16

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 0.90
  • Pas isabeti84%866 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme70 · 53
  • Kazanılan ikili mücadele148 / 257
  • Aldırdığı faul5290 dk’da 2.67

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC22121.75290
Toplam22121.75290

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım