ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Angelos Tsingaras

Forma numarası
37
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20251. Lig

13Maç13 kez ilk 11
1.149Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.52
Gol + asist0
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6B27.02.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Botev Plovdiv · Puan 6.66.6M03.03.26 · Spartak Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 6.66.2M09.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 3 FK Ludogorets Razgrad · Puan 6.26.7M15.03.26 · Cherno More Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 6.76.6M22.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 PFC Beroe Stara Zagora · Puan 6.66.7M04.04.26 · FK Arda Kardzhali 2 - 1 PFC Montana 1921 · Puan 6.76.4M08.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 CSKA Sofya · Puan 6.47.4B16.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Slavia Sofia · Puan 7.46.3B01.05.26 · Septemvri Sofia 1 - 1 PFC Montana 1921 · Puan 6.35.7M22.05.26 · Slavia Sofia 2 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 5.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Septemvri Sofia 6.0, PFC Dobrudzha 1919 Dobrich 6.3, Botev Plovdiv 6.6, Spartak Varna 6.6, FK Ludogorets Razgrad 6.2, Cherno More Varna 6.7, PFC Beroe Stara Zagora 6.6, FK Arda Kardzhali 6.7, CSKA Sofya 6.4, Slavia Sofia 7.4, Septemvri Sofia 6.3, Slavia Sofia 5.7ort. 6.4616.02.26 · Septemvri Sofia 1 - 0 PFC Montana 1921 · 6.021.02.26 · PFC Dobrudzha 1919 Dobrich 1 - 0 PFC Montana 1921 · 6.327.02.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Botev Plovdiv · 6.603.03.26 · Spartak Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · 6.609.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 3 FK Ludogorets Razgrad · 6.215.03.26 · Cherno More Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · 6.722.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 PFC Beroe Stara Zagora · 6.604.04.26 · FK Arda Kardzhali 2 - 1 PFC Montana 1921 · 6.708.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 CSKA Sofya · 6.416.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Slavia Sofia · 7.401.05.26 · Septemvri Sofia 1 - 1 PFC Montana 1921 · 6.322.05.26 · Slavia Sofia 2 - 0 PFC Montana 1921 · 5.75.77.4

90 dakika başına profil13 maç · 1.149 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 1.00, Çalım 0.70, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 41%, Top kazanma 2.66, Aldırdığı faul 1.80Şut: 1.00Kilit pas: 1.00Çalım: 0.70Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 41%Top kazanma: 2.66Aldırdığı faul: 1.80Şut1.00Kilit pas1.00Çalım0.70Pas isabeti88%Kazanılan ikili41%Top kazanma2.66Aldırdığı faul1.80
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas1.00
Çalım0.70
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili41%
Top kazanma2.66
Aldırdığı faul1.80
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 1. LigSlavia Sofia2PFC Montana 1921090' İlk 115.7
  • 1. LigSeptemvri Sofia1PFC Montana 1921190' İlk 116.3
  • 1. LigPFC Montana 19210Slavia Sofia090' İlk 117.4
  • 1. LigPFC Montana 19210CSKA Sofya190' İlk 116.4
  • 1. LigFK Arda Kardzhali2PFC Montana 1921190' İlk 116.7
  • 1. LigPFC Montana 19210PFC Beroe Stara Zagora190' İlk 116.6
  • 1. LigCherno More Varna1PFC Montana 1921090' İlk 116.7
  • 1. LigPFC Montana 19210FK Ludogorets Razgrad369' İlk 116.2
  • 1. LigSpartak Varna1PFC Montana 1921090' İlk 116.6
  • 1. LigPFC Montana 19210Botev Plovdiv090' İlk 116.6
  • 1. LigPFC Dobrudzha 1919 Dobrich1PFC Montana 1921090' İlk 116.3
  • 1. LigSeptemvri Sofia1PFC Montana 19210Sarı kart 190' İlk 116.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6916.02.25 · Sonradan: 32'21.02.25 · İlk 11: 73'01.03.25 · Sonradan: 79'14.03.25 · Sonradan: 29'04.04.25 · Sonradan: 19'14.04.25 · Sonradan: 1'09.05.25 · Sonradan: 1'06.02.26 · İlk 11: 90'16.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'03.03.26 · İlk 11: 90'09.03.26 · İlk 11: 69'15.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'08.04.26 · İlk 11: 90'16.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 90'22.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 1.149 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (2)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım9 / 9

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 1.00
  • Pas isabeti88%561 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme9 · 25
  • Kazanılan ikili mücadele79 / 194
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 1.80

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20251. LigPFC Montana 192113001.14910
2024Eerste DivisieVitesse Arnhem27011.45230
KNVB BekerVitesse Arnhem1004500
Toplam41012.64640

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım