FC Obolon-Brovar KyivOrta saha
Andrii Matkevych
- Forma numarası
- 20
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
9Maç9 kez ilk 11
448Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.14
Gol + asist1
Maç başına dakika48
90 dakikada gol + asist0.19
Sayılar arşivimizdeki 16 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M21.03.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 2 - 1 Epicentr Kamianets-Podilskyi · Puan 6.35.7B08.08.26 · FSC Bukovyna Chernivtsi 0 - 0 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 5.76.0B15.08.26 · FK Kudrivka 0 - 0 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 6.06.0B28.08.26 · FC Kolos Kovalivka 0 - 0 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 6.05.9M05.09.26 · FC Kharkiv 5 - 0 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 5.96.9M12.09.26 · FC LNZ Cherkasy 3 - 1 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 6.95.7B18.09.26 · Chernomorets Odessa 1 - 1 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 5.76.9G16.10.26 · FC Obolon-Brovar Kyiv 2 - 0 FC Veres Rivne · Puan 6.95.9M23.10.26 · FC Polissya Zhytomyr 3 - 0 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 5.9–M08.05.27 · Shakhtar Donetsk 2 - 0 FC Obolon-Brovar Kyiv
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 579 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.23 |
| Kilit pas | 0.72 |
| Çalım | 1.71 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 41% |
| Top kazanma | 0.47 |
| Aldırdığı faul | 1.09 |
Son maçları
- Premier LeagueShakhtar Donetsk2FC Obolon-Brovar Kyiv03' İlk 11
- Premier LeagueFC Polissya Zhytomyr3FC Obolon-Brovar Kyiv066' İlk 115.9
- Premier LeagueFC Obolon-Brovar Kyiv2FC Veres Rivne082' İlk 116.9
- Premier LeagueChernomorets Odessa1FC Obolon-Brovar Kyiv1Sarı kart 190' İlk 115.7
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy3FC Obolon-Brovar Kyiv1Gol 169' İlk 116.9
- Premier LeagueFC Kharkiv5FC Obolon-Brovar Kyiv029' İlk 115.9
- Premier LeagueFC Kolos Kovalivka0FC Obolon-Brovar Kyiv027' İlk 116.0
- Premier LeagueFK Kudrivka0FC Obolon-Brovar Kyiv022' İlk 116.0
- Premier LeagueFSC Bukovyna Chernivtsi0FC Obolon-Brovar Kyiv0Sarı kart 160' İlk 115.7
- Premier LeagueKryvbas Kryvyi Rih2Epicentr Kamianets-Podilskyi136' Sonradan6.3
- Premier LeagueEpicentr Kamianets-Podilskyi2Ruh Lviv018' Sonradan6.2
- Premier LeagueEpicentr Kamianets-Podilskyi4FC Kolos Kovalivka021' Sonradan6.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 16 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 579 dk
Hücum
- Şut (isabetli)1 (0)90 dk’da 0.23
- Başarılı çalım11 / 16
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.72
- Pas isabeti76%68 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme1 · 2
- Kazanılan ikili mücadele26 / 63
- Aldırdığı faul790 dk’da 1.09
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueFC Obolon-Brovar Kyiv | 9 | 1 | 0 | 448 | 2 | 0 |
| 2025 | Premier LeagueEpicentr Kamianets-Podilskyi | 4 | 0 | 0 | 103 | 0 | 0 |
| Premier LeagueZorya Luhansk | 3 | 0 | 0 | 88 | 0 | 0 | |
| Toplam | 16 | 1 | 0 | 639 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Zorya LuhanskŞu an#20
- Epicentr Kamianets-PodilskyiŞu an#7
- FC Obolon-Brovar KyivŞu an#7
