FC UTA AradDefans
Andrei Dorobanțu
- Forma numarası
- 2
Defans
Sezon 2026Superliga
11Maç11 kez ilk 11
954Dakika
2Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.88
Gol + asist2
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 60 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1B24.07.26 · FC UTA Arad 2 - 2 FC Otelul Galati · Puan 6.16.5M01.08.26 · FC Voluntari 1 - 0 FC UTA Arad · Puan 6.57.3B07.08.26 · FC UTA Arad 0 - 0 FC Rapid Bükreş · Puan 7.37.6M17.08.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 1 FC UTA Arad · Puan 7.67.1B22.08.26 · FC UTA Arad 0 - 0 FC Corvinul Hunedoara · Puan 7.16.1G30.08.26 · FCSB 1 - 3 FC UTA Arad · Puan 6.16.8G05.09.26 · FC UTA Arad 5 - 1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Puan 6.86.8G05.09.26 · FC UTA Arad 5 - 1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Puan 6.86.4M11.09.26 · FCV Farul Constanta 4 - 2 FC UTA Arad · Puan 6.48.1G18.09.26 · FC UTA Arad 1 - 0 ACS Sepsi Sic · Puan 8.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil34 maç · 2.518 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.62 |
| Kilit pas | 1.76 |
| Çalım | 1.62 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 4.84 |
| Aldırdığı faul | 1.69 |
Son maçları
- SuperligaFC UTA Arad1ACS Sepsi Sic0Gol 190' İlk 118.1
- SuperligaFCV Farul Constanta4FC UTA Arad290' İlk 116.4
- SuperligaFC UTA Arad5AFK Csikszereda Miercurea Ciuc190' İlk 116.8
- SuperligaFC UTA Arad5AFK Csikszereda Miercurea Ciuc190' İlk 116.8
- SuperligaFCSB1FC UTA Arad3Sarı kart 190' İlk 116.1
- SuperligaFC UTA Arad0FC Corvinul Hunedoara090' İlk 117.1
- SuperligaFC Universitatea Cluj2FC UTA Arad1Gol 190' İlk 117.6
- SuperligaFC UTA Arad0FC Rapid Bükreş087' İlk 117.3
- SuperligaFC Voluntari1FC UTA Arad090' İlk 116.5
- SuperligaFC UTA Arad2FC Otelul Galati278' İlk 116.1
- SuperligaUniversitatea Craiova4FC UTA Arad069' İlk 116.9
- SuperligaAFC Unirea Slobozia0FC UTA Arad145' Sonradan6.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler34 maç · 2.518 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (5)90 dk’da 1.62
- Başarılı çalım15 / 25
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 1.76
- Pas isabeti71%871 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme78 · 38
- Kazanılan ikili mücadele151 / 259
- Aldırdığı faul2490 dk’da 1.69
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | SuperligaFC UTA Arad | 11 | 2 | 0 | 954 | 1 | 0 |
| 2025 | SuperligaAFC Unirea Slobozia | 30 | 0 | 1 | 2.166 | 5 | 0 |
| 2024 | SuperligaAFC Unirea Slobozia | 19 | 1 | 0 | 1.302 | 3 | 0 |
| Toplam | 60 | 3 | 1 | 4.422 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- FC UTA AradŞu an#2
- AFC Unirea SloboziaŞu an#2