- Uyruk
Morocco
- Yaş
- 25
- Boy
- 176 cm
- Kilo
- 71 kg
- Kullandığı ayak
- Sağ
- Forma numarası
- 11
- Doğum yeri
- Mechelen (BELGIUM)
Forvet
Fotoğraf: Biso · CC BY-SA 4.0 · Vikipedi · Kaynaklar: Wikidata (CC0), Wikimedia Commons
Sezon 2026MLS · UEFA Konferans Ligi
10Maç9 kez ilk 11
692Dakika
1Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.99
Gol + asist3
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.35
Sayılar arşivimizdeki 80 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2B05.08.26 · Panathinaikos 1 - 1 CSKA 1948 · Puan 6.26.8G11.08.26 · CSKA 1948 1 - 2 Panathinaikos · Puan 6.87.1G20.09.26 · CF Montreal 0 - 2 Columbus Crew · Puan 7.16.7G28.09.26 · Columbus Crew 2 - 1 Inter Miami CF · Puan 6.76.7M11.10.26 · Orlando City 3 - 2 Columbus Crew · Puan 6.78.4G15.10.26 · Columbus Crew 3 - 1 Charlotte FC · Puan 8.4–B22.10.26 · Columbus Crew 0 - 0 St Louis City SC6.2G24.10.26 · Columbus Crew 4 - 2 Toronto FC · Puan 6.27.6G29.10.26 · FC Dallas 0 - 2 Columbus Crew · Puan 7.67.2G31.10.26 · Columbus Crew 3 - 0 DC United · Puan 7.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 2.433 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.73 |
| Kilit pas | 2.41 |
| Çalım | 2.43 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 2.56 |
| Aldırdığı faul | 1.62 |
Son maçları
- MLSColumbus Crew3DC United0Gol 190' İlk 117.2
- MLSFC Dallas0Columbus Crew2AAsist 158' İlk 117.6
- MLSColumbus Crew4Toronto FC290' İlk 116.2
- US Open KupasıColumbus Crew0St Louis City SC0113' İlk 11
- MLSColumbus Crew3Charlotte FC1Gol 169' İlk 118.4
- MLSOrlando City3Columbus Crew283' İlk 116.7
- MLSColumbus Crew2Inter Miami CF190' İlk 116.7
- MLSCF Montreal0Columbus Crew269' İlk 117.1
- UEFA Konferans LigiCSKA 19481Panathinaikos280' İlk 116.8
- UEFA Konferans LigiPanathinaikos1CSKA 1948123' Sonradan6.2
- UEFA Konferans LigiPanathinaikos2Paksi SE261' İlk 116.5
- UEFA Konferans LigiPaksi SE1Panathinaikos269' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 2.433 dk
Hücum
- Şut (isabetli)53 (20)90 dk’da 2.73
- Başarılı çalım44 / 91
Pas
- Kilit pas4690 dk’da 2.41
- Pas isabeti79%954 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 15
- Kazanılan ikili mücadele110 / 246
- Aldırdığı faul3390 dk’da 1.62
Bir bakışta kariyer
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | MLSColumbus Crew | 6 | 1 | 1 | 459 | 0 | 0 |
| UEFA Konferans LigiPanathinaikos | 4 | 0 | 0 | 233 | 0 | 0 | |
| 2025 | Süper Lig 1Panathinaikos | 29 | 4 | 2 | 1.634 | 1 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiPanathinaikos | 12 | 4 | 1 | 661 | 3 | 1 | |
| 2024 | ChampionshipBurnley | 1 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 |
| Lig 1Lens | 28 | 2 | 2 | 1.424 | 3 | 1 | |
| 2022 | World CupMorocco | 1 | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 |
| Toplam | 81 | 11 | 6 | 4.461 | 7 | 2 | |
Kulüpler
- PanathinaikosŞu an tarihinden beri · #11
- Columbus CrewŞu an#21
- MoroccoŞu an#10
- LensŞu an#38
- BurnleyŞu an#19
Hakkında
Anass Zaroury, Columbus Crew formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 7 Kas 2000, Mechelen (BELGIUM) (25 yaşında). Uyruğu: Morocco. Boyu: 176 cm. 2026 sezonunda 10 maçta 692 dakika oynadı; 1 gol, 1 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
