SSC NapoliDefans
Amir Rrahmani
- Forma numarası
- 13
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie A · UEFA Şampiyonlar Ligi
11Maç10 kez ilk 11
900Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.77
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 86 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M05.09.26 · Inter Milan 3 - 2 SSC Napoli · Puan 5.96.4M09.09.26 · SSC Napoli 0 - 1 Arsenal · Puan 6.47.8G13.09.26 · SSC Napoli 1 - 0 Bologna · Puan 7.87.1B20.09.26 · Fiorentina 1 - 1 SSC Napoli · Puan 7.16.7G10.10.26 · SSC Napoli 3 - 0 Frosinone Calcio · Puan 6.78.0M13.10.26 · Villarreal 3 - 1 SSC Napoli · Puan 8.07.1M17.10.26 · Venezia 1 - 0 SSC Napoli · Puan 7.16.5G20.10.26 · SSC Napoli 4 - 3 Bodo/Glimt · Puan 6.56.3G28.10.26 · AC Monza 1 - 4 SSC Napoli · Puan 6.35.9M01.11.26 · Juventus 2 - 0 SSC Napoli · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.817 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.27 |
| Kilit pas | 1.07 |
| Pas isabeti | 92% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 3.59 |
| Aldırdığı faul | 1.25 |
Son maçları
- Serie AJuventus2SSC Napoli045' Sonradan5.9
- Serie AAC Monza1SSC Napoli445' İlk 116.3
- UEFA Şampiyonlar LigiSSC Napoli4Bodo/Glimt390' İlk 116.5
- Serie AVenezia1SSC Napoli090' İlk 117.1
- UEFA Şampiyonlar LigiVillarreal3SSC Napoli1Gol 190' İlk 118.0
- Serie ASSC Napoli3Frosinone Calcio0Sarı kart 190' İlk 116.7
- Serie AFiorentina1SSC Napoli190' İlk 117.1
- Serie ASSC Napoli1Bologna090' İlk 117.8
- UEFA Şampiyonlar LigiSSC Napoli0Arsenal190' İlk 116.4
- Serie AInter Milan3SSC Napoli290' İlk 115.9
- Serie ASSC Napoli1Como2AAsist 190' İlk 117.2
- Serie AGenoa0SSC Napoli290' İlk 118.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.817 dk
Hücum
- Şut (isabetli)17 (7)90 dk’da 1.27
- Başarılı çalım2 / 4
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.07
- Pas isabeti92%2.404 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme40 · 35
- Kazanılan ikili mücadele163 / 257
- Aldırdığı faul2190 dk’da 1.25
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie ASSC Napoli | 9 | 0 | 1 | 720 | 1 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiSSC Napoli | 2 | 1 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2025 | Coppa ItaliaSSC Napoli | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Serie ASSC Napoli | 21 | 2 | 1 | 1.800 | 2 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiSSC Napoli | 3 | 0 | 0 | 270 | 2 | 0 | |
| 2024 | Coppa ItaliaSSC Napoli | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Serie ASSC Napoli | 38 | 1 | 3 | 3.407 | 2 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiKosovo | 7 | 1 | 1 | 617 | 2 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeKosovo | 3 | 0 | 0 | 225 | 1 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiKosovo | 5 | 0 | 0 | 424 | 1 | 0 |
| 2020 | Euro ChampionshipKosovo | 8 | 1 | 0 | 720 | 0 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeKosovo | 6 | 1 | 0 | 540 | 1 | 0 | |
| 2018 | World Cup - Qualification EuropeKosovo | 5 | 1 | 0 | 450 | 0 | 0 |
| Toplam | 109 | 8 | 6 | 9.533 | 12 | 0 | |
Kulüpler
- SSC NapoliŞu an#13
- KosovoŞu an#13
