ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Amir Absalem

Forma numarası
27
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Eerste Divisie

28Maç20 kez ilk 11
1.722Dakika
0Gol
2Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.83
Gol + asist1
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 57 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

4.9M20.02.26 · Helmond Sport 1 - 3 ADO Den Haag · Puan 4.96.5M27.02.26 · Jong Ajax Amsterdam 5 - 1 Helmond Sport · Puan 6.56.3B06.03.26 · Helmond Sport 1 - 1 TOP Oss · Puan 6.37.5M13.03.26 · Jong FC Utrecht 1 - 0 Helmond Sport · Puan 7.56.2M16.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.28.2B20.03.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 1 Helmond Sport · Puan 8.26.2M03.04.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 0 Helmond Sport · Puan 6.27.7B10.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · Puan 7.77.7G17.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · Puan 7.77.1M24.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · Puan 7.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Vitesse Arnhem 6.9, Almere City FC 7.3, ADO Den Haag 4.9, Jong Ajax Amsterdam 6.5, TOP Oss 6.3, Jong FC Utrecht 7.5, SC Cambuur Leeuwarden 6.2, Roda JC Kerkrade 8.2, Jong AZ Alkmaar 6.2, MVV Maastricht 7.7, VVV-Venlo 7.7, FC Eindhoven 7.1ort. 6.8816.01.26 · Helmond Sport 2 - 2 Vitesse Arnhem · 6.913.02.26 · Almere City FC 0 - 1 Helmond Sport · 7.320.02.26 · Helmond Sport 1 - 3 ADO Den Haag · 4.927.02.26 · Jong Ajax Amsterdam 5 - 1 Helmond Sport · 6.506.03.26 · Helmond Sport 1 - 1 TOP Oss · 6.313.03.26 · Jong FC Utrecht 1 - 0 Helmond Sport · 7.516.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 6.220.03.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 1 Helmond Sport · 8.203.04.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 0 Helmond Sport · 6.210.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · 7.717.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · 7.724.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · 7.17.18.2

90 dakika başına profil19 maç · 1.168 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.77, Kilit pas 2.69, Çalım 1.58, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 59%, Top kazanma 4.84, Aldırdığı faul 1.38Şut: 1.77Kilit pas: 2.69Çalım: 1.58Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 59%Top kazanma: 4.84Aldırdığı faul: 1.38Şut1.77Kilit pas2.69Çalım1.58Pas isabeti81%Kazanılan ikili59%Top kazanma4.84Aldırdığı faul1.38
90 dakika başına profil
Şut1.77
Kilit pas2.69
Çalım1.58
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili59%
Top kazanma4.84
Aldırdığı faul1.38
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Helmond Sport090' İlk 117.1
  • Eerste DivisieHelmond Sport2VVV-Venlo0Sarı kart 190' İlk 117.7
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Helmond Sport090' İlk 117.7
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar2Helmond Sport0Sarı kart 185' İlk 116.2
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade1Helmond Sport1Asist 190' İlk 118.2
  • Eerste DivisieHelmond Sport0SC Cambuur Leeuwarden1Sarı kart 155' İlk 116.2
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Helmond Sport077' İlk 117.5
  • Eerste DivisieHelmond Sport1TOP Oss133' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam5Helmond Sport145' İlk 116.5
  • Eerste DivisieHelmond Sport1ADO Den Haag3Sarı kart 190' İlk 114.9
  • Eerste DivisieAlmere City FC0Helmond Sport1Sarı kart 182' İlk 117.3
  • Eerste DivisieJong PSV Eindhoven4Helmond Sport010' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 4; 2025: Gol 0, Asist 22024 · Asist: 42025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5931.10.25 · Sonradan: 11'21.11.25 · Sonradan: 45'24.11.25 · İlk 11: 56'28.11.25 · İlk 11: 86'05.12.25 · İlk 11: 62'12.12.25 · İlk 11: 55'21.12.25 · Sonradan: 12'16.01.26 · Sonradan: 15'26.01.26 · Sonradan: 10'13.02.26 · İlk 11: 82'20.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 45'06.03.26 · Sonradan: 33'13.03.26 · İlk 11: 77'16.03.26 · İlk 11: 55'20.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 85'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.168 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 1.77
  • Başarılı çalım7 / 11

Pas

  • Kilit pas2190 dk’da 2.69
  • Pas isabeti81%644 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme43 · 12
  • Kazanılan ikili mücadele68 / 116
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.38

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Eerste DivisieHelmond Sport28021.72260
2024Eerste DivisieHelmond Sport29042.33991
Toplam57064.061151

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım