ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Amandine Beche

Forma numarası
12
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Premiere Ligue - Kadınlar

13Maç12 kez ilk 11
1.042Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist0
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M06.12.25 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 FC Fleury 91 (Kadınlar) · Puan 5.96.3B13.12.25 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 0 Paris FC (Kadınlar) · Puan 6.36.6G17.01.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 6.66.3M31.01.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 Dijon W · Puan 6.36.9M08.02.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 2 - 4 Marsilya (Kadınlar) · Puan 6.97.4G21.02.26 · Saint-Étienne W 0 - 2 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 7.46.2M11.03.26 · Paris FC (Kadınlar) 3 - 0 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 6.27.1M22.03.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 Nantes (Kadınlar) · Puan 7.16.4B28.03.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 2 - 2 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · Puan 6.46.2M22.04.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 3 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Marsilya (Kadınlar) 6.4, Saint-Étienne W 7.0, FC Fleury 91 (Kadınlar) 5.9, Paris FC (Kadınlar) 6.3, RC Lens (Kadınlar) 6.6, Dijon W 6.3, Marsilya (Kadınlar) 6.9, Saint-Étienne W 7.4, Paris FC (Kadınlar) 6.2, Nantes (Kadınlar) 7.1, Olympique Lyonnais (Kadınlar) 6.4, FC Fleury 91 (Kadınlar) 6.2ort. 6.5631.10.25 · Marsilya (Kadınlar) 0 - 0 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · 6.419.11.25 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 2 - 0 Saint-Étienne W · 7.006.12.25 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 FC Fleury 91 (Kadınlar) · 5.913.12.25 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 0 Paris FC (Kadınlar) · 6.317.01.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · 6.631.01.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 Dijon W · 6.308.02.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 2 - 4 Marsilya (Kadınlar) · 6.921.02.26 · Saint-Étienne W 0 - 2 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · 7.411.03.26 · Paris FC (Kadınlar) 3 - 0 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · 6.222.03.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 Nantes (Kadınlar) · 7.128.03.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 2 - 2 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · 6.422.04.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 3 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · 6.26.27.4

90 dakika başına profil11 maç · 862 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.72, Çalım 1.30, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 3.19Kilit pas: 1.72Çalım: 1.30Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 3.19Kilit pas1.72Çalım1.30Pas isabeti76%Kazanılan ikili55%Top kazanma3.19
90 dakika başına profil
Kilit pas1.72
Çalım1.30
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma3.19
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7408.01.25 · Sonradan: 12'01.02.25 · İlk 11: 87'15.02.25 · İlk 11: 75'01.03.25 · İlk 11: 90'15.03.25 · İlk 11: 66'22.03.25 · İlk 11: 83'29.03.25 · Sonradan: 26'04.10.25 · İlk 11: 90'31.10.25 · İlk 11: 90'19.11.25 · İlk 11: 90'06.12.25 · İlk 11: 86'13.12.25 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 66'31.01.26 · İlk 11: 60'08.02.26 · Sonradan: 45'21.02.26 · İlk 11: 90'11.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'28.03.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 65'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 862 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1
  • Başarılı çalım6 / 11

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.72
  • Pas isabeti76%323 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele22 / 40
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)13001.04210
2024Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)160090410
Toplam29001.94620

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım