ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Alvin Obinna Okoro

Forma numarası
90
Forvet

Sezon 2026Coppa Italia · Serie B

6Maç5 kez ilk 11
310Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.38
Gol + asist2
Maç başına dakika64
90 dakikada gol + asist0.28

Sayılar arşivimizdeki 24 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.6M01.05.26 · SS Juve Stabia 0 - 1 Frosinone Calcio · Puan 5.66.1G12.05.26 · FC Modena 0 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.16.9B16.05.26 · SS Juve Stabia 2 - 2 AC Monza · Puan 6.96.1M19.05.26 · AC Monza 2 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.1–B30.08.26 · Benevento Calcio 1 - 1 FC Sudtirol6.5G05.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · Puan 6.56.5G05.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · Puan 6.57.2B12.09.26 · FC Sudtirol 1 - 1 FC Modena · Puan 7.25.8M15.09.26 · Genoa 1 - 0 FC Sudtirol · Puan 5.86.7G20.09.26 · SS Arezzo 1 - 4 FC Sudtirol · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cesena FC 6.4, Catanzaro 6.2, Pescara Calcio 7.5, Frosinone Calcio 5.6, FC Modena 6.1, AC Monza 6.9, AC Monza 6.1, Catanzaro 6.5, Catanzaro 6.5, FC Modena 7.2, Genoa 5.8, SS Arezzo 6.7ort. 6.4611.04.26 · SS Juve Stabia 2 - 0 Cesena FC · 6.418.04.26 · SS Juve Stabia 1 - 1 Catanzaro · 6.225.04.26 · Pescara Calcio 1 - 1 SS Juve Stabia · 7.501.05.26 · SS Juve Stabia 0 - 1 Frosinone Calcio · 5.612.05.26 · FC Modena 0 - 1 SS Juve Stabia · 6.116.05.26 · SS Juve Stabia 2 - 2 AC Monza · 6.919.05.26 · AC Monza 2 - 1 SS Juve Stabia · 6.105.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · 6.505.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · 6.512.09.26 · FC Sudtirol 1 - 1 FC Modena · 7.215.09.26 · Genoa 1 - 0 FC Sudtirol · 5.820.09.26 · SS Arezzo 1 - 4 FC Sudtirol · 6.76.77.5

90 dakika başına profil24 maç · 1.233 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.27, Kilit pas 1.50, Çalım 1.68, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 1.60, Aldırdığı faul 3.49Şut: 2.27Kilit pas: 1.50Çalım: 1.68Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 1.60Aldırdığı faul: 3.49Şut2.27Kilit pas1.50Çalım1.68Pas isabeti71%Kazanılan ikili42%Top kazanma1.60Aldırdığı faul3.49
90 dakika başına profil
Şut2.27
Kilit pas1.50
Çalım1.68
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma1.60
Aldırdığı faul3.49
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 02025 · Gol: 22025 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5528.02.26 · Sonradan: 15'04.03.26 · Sonradan: 12'08.03.26 · Sonradan: 24'14.03.26 · Sonradan: 22'17.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · Sonradan: 23'06.04.26 · İlk 11: 70'11.04.26 · İlk 11: 88'18.04.26 · Sonradan: 27'25.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 81'12.05.26 · İlk 11: 84'16.05.26 · İlk 11: 74'19.05.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · Sonradan: 12'05.09.26 · İlk 11: 77'05.09.26 · İlk 11: 77'12.09.26 · İlk 11: 68'15.09.26 · İlk 11: 17'20.09.26 · İlk 11: 59'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.233 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (9)90 dk’da 2.27
  • Başarılı çalım9 / 25

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.50
  • Pas isabeti71%170 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme5 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele83 / 199
  • Aldırdığı faul4490 dk’da 3.49

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Coppa ItaliaFC Sudtirol1001700
Serie BFC Sudtirol51029300
2025Serie BSS Juve Stabia182192300
Toplam24311.23300

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım