Al-Shahaniya SCOrta saha
Álvaro Sanz Catalán
- Forma numarası
- 6
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi
9Maç9 kez ilk 11
809Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.02
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 61 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8B27.04.26 · Al-Gharafa SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 6.86.5M21.08.26 · Al-Gharafa SC 2 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 6.56.5G29.08.26 · Al-Shahaniya SC 3 - 2 Al-Sailiya · Puan 6.57.2M04.09.26 · Al-Shamal SC 4 - 2 Al-Shahaniya SC · Puan 7.26.7B12.09.26 · Al-Duhail SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 6.77.2G10.10.26 · Al-Shahaniya SC 1 - 0 Lusail SC · Puan 7.26.8M16.10.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 6 Al Arabi SC (Qatar) · Puan 6.86.7M22.10.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 4 Al Sadd SC Doha · Puan 6.77.5M30.10.26 · Al-Shahaniya SC 1 - 2 Al Ahli Doha · Puan 7.58.3G06.11.26 · Al-Wakrah 0 - 3 Al-Shahaniya SC · Puan 8.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil18 maç · 1.560 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.88 |
| Kilit pas | 1.14 |
| Çalım | 1.23 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 49% |
| Top kazanma | 3.22 |
| Aldırdığı faul | 1.27 |
Son maçları
- Katar Yıldızlar LigiAl-Wakrah0Al-Shahaniya SC3Gol 1Sarı kart 190' İlk 118.3
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC1Al Ahli Doha290' İlk 117.5
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC0Al Sadd SC Doha490' İlk 116.7
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC0Al Arabi SC (Qatar)690' İlk 116.8
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC1Lusail SC090' İlk 117.2
- Katar Yıldızlar LigiAl-Duhail SC1Al-Shahaniya SC190' İlk 116.7
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC4Al-Shahaniya SC290' İlk 117.2
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC3Al-Sailiya289' İlk 116.5
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC2Al-Shahaniya SC190' İlk 116.5
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC1Al-Shahaniya SC190' İlk 116.8
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC2Al-Shamal SC090' İlk 116.7
- Katar Yıldızlar LigiAl-Sailiya3Al-Shahaniya SC2Gol 190' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.560 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (4)90 dk’da 0.88
- Başarılı çalım16 / 27
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.14
- Pas isabeti88%777 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 19
- Kazanılan ikili mücadele75 / 154
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.27
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC | 9 | 1 | 0 | 809 | 1 | 0 |
| 2025 | Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC | 10 | 1 | 0 | 839 | 0 | 0 |
| 2024 | Copa del ReyRacing Ferrol | 2 | 0 | 0 | 122 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionRacing Ferrol | 40 | 0 | 0 | 2.689 | 4 | 0 | |
| Toplam | 61 | 2 | 0 | 4.459 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Al-Shahaniya SCŞu an#6
- Racing FerrolŞu an#6
