General Caballero JLMDefans
Alexis Rodas
- Forma numarası
- 14
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga 1
13Maç13 kez ilk 11
1.170Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.35
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M02.03.26 · Universitario De Deportes 1 - 0 FC Cajamarca · Puan 6.36.6M06.03.26 · Atletico Grau 1 - 0 FC Cajamarca · Puan 6.65.6M13.03.26 · FC Cajamarca 3 - 4 CD Comerciantes Unidos · Puan 5.66.0M21.03.26 · Cienciano del Cusco 3 - 0 FC Cajamarca · Puan 6.06.3M25.04.26 · CD Moquegua 2 - 1 FC Cajamarca · Puan 6.36.4G02.05.26 · FC Cajamarca 3 - 2 Sport Boys Association · Puan 6.46.5G08.05.26 · UTC Cajamarca 1 - 2 FC Cajamarca · Puan 6.56.6G15.05.26 · FC Cajamarca 3 - 1 Sporting Cristal · Puan 6.66.3B24.05.26 · Alianza Atletico Sullana 1 - 1 FC Cajamarca · Puan 6.36.9B31.05.26 · FC Cajamarca 1 - 1 Alianza Lima · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 1.350 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.89 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 72% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 3.90 |
| Aldırdığı faul | 1.17 |
Son maçları
- Liga 1FC Cajamarca1Alianza Lima190' İlk 116.9
- Liga 1Alianza Atletico Sullana1FC Cajamarca190' İlk 116.3
- Liga 1FC Cajamarca3Sporting Cristal190' İlk 116.6
- Liga 1UTC Cajamarca1FC Cajamarca2Sarı kart 190' İlk 116.5
- Liga 1FC Cajamarca3Sport Boys Association2Sarı kart 190' İlk 116.4
- Liga 1CD Moquegua2FC Cajamarca190' İlk 116.3
- Liga 1Cienciano del Cusco3FC Cajamarca090' İlk 116.0
- Liga 1FC Cajamarca3CD Comerciantes Unidos490' İlk 115.6
- Liga 1Atletico Grau1FC Cajamarca090' İlk 116.6
- Liga 1Universitario De Deportes1FC Cajamarca090' İlk 116.3
- Liga 1FC Cajamarca3FBC Melgar190' İlk 116.9
- Liga 1CD Sport Huancayo2FC Cajamarca0Sarı kart 190' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.350 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 0.89
- Başarılı çalım4 / 5
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.00
- Pas isabeti72%500 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme17 · 22
- Kazanılan ikili mücadele61 / 105
- Aldırdığı faul790 dk’da 1.17
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1FC Cajamarca | 13 | 0 | 0 | 1.170 | 3 | 0 |
| 2025 | Primera DivisionGeneral Caballero JLM | 14 | 1 | 0 | 1.153 | 3 | 0 |
| Toplam | 27 | 1 | 0 | 2.323 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- General Caballero JLMŞu an#14
- FC CajamarcaŞu an#14
