CR Vasco da GamaForvet
Alex Teixeira
- Forma numarası
- 90
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2025CONMEBOL Sudamericana · Serie A · Süper Lig 1
30Maç14 kez ilk 11
1.485Dakika
3Gol
2Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.82
Gol + asist3
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.42
Sayılar arşivimizdeki 37 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B22.03.26 · Panetolikos FC 0 - 0 Panserraikos · Puan 6.47.2G04.04.26 · AE Kifisia FC 1 - 2 Panserraikos · Puan 7.27.0B08.04.26 · Panserraikos 0 - 0 Asteras Tripolis · Puan 7.09.5G18.04.26 · Panetolikos FC 2 - 3 Panserraikos · Puan 9.56.1M22.04.26 · Panserraikos 0 - 4 Atromitos Athens FC · Puan 6.16.5G26.04.26 · AEL Larissa 1964 0 - 1 Panserraikos · Puan 6.56.4B02.05.26 · Panserraikos 1 - 1 AEL Larissa 1964 · Puan 6.46.0M12.05.26 · Asteras Tripolis 1 - 0 Panserraikos · Puan 6.0–B17.05.26 · Panserraikos 1 - 1 Panetolikos FC6.3M21.05.26 · Atromitos Athens FC 6 - 0 Panserraikos · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil18 maç · 1.300 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.56 |
| Kilit pas | 1.21 |
| Çalım | 1.82 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 46% |
| Top kazanma | 2.20 |
| Aldırdığı faul | 2.27 |
Son maçları
- Süper Lig 1Atromitos Athens FC6Panserraikos045' Sonradan6.3
- Süper Lig 1Panserraikos1Panetolikos FC111' Sonradan
- Süper Lig 1Asteras Tripolis1Panserraikos018' Sonradan6.0
- Süper Lig 1Panserraikos1AEL Larissa 1964174' İlk 116.4
- Süper Lig 1AEL Larissa 19640Panserraikos168' İlk 116.5
- Süper Lig 1Panserraikos0Atromitos Athens FC4Sarı kart 174' İlk 116.1
- Süper Lig 1Panetolikos FC2Panserraikos32Gol 2AAsist 187' İlk 119.5
- Süper Lig 1Panserraikos0Asteras Tripolis090' İlk 117.0
- Süper Lig 1AE Kifisia FC1Panserraikos290' İlk 117.2
- Süper Lig 1Panetolikos FC0Panserraikos090' İlk 116.4
- Süper Lig 1Panserraikos0Aris Thessaloniki090' İlk 116.5
- Süper Lig 1Asteras Tripolis0Panserraikos1Sarı kart 189' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.300 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (9)90 dk’da 1.56
- Başarılı çalım9 / 21
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 1.21
- Pas isabeti82%215 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme13 · 3
- Kazanılan ikili mücadele63 / 137
- Aldırdığı faul2790 dk’da 2.27
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | CONMEBOL SudamericanaCR Vasco da Gama | 3 | 0 | 0 | 33 | 0 | 0 |
| Serie ACR Vasco da Gama | 9 | 0 | 0 | 152 | 1 | 0 | |
| Süper Lig 1Panserraikos | 18 | 3 | 2 | 1.300 | 3 | 0 | |
| 2024 | Serie ACR Vasco da Gama | 7 | 1 | 1 | 253 | 0 | 0 |
| Toplam | 37 | 4 | 3 | 1.738 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- CR Vasco da GamaŞu an#90
- PanserraikosŞu an#11
- Independiente del ValleŞu an#90
