ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Alex Petxarromán

Forma numarası
6
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Segunda Division

5Maç2 kez ilk 11
266Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.36
Gol + asist1
Maç başına dakika40
90 dakikada gol + asist0.23

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G29.03.26 · Cultural Leonesa 0 - 4 FC Andorra–G12.04.26 · Cadiz 0 - 1 FC Andorra–G19.04.26 · FC Andorra 1 - 0 Real Valladolid8.5G10.05.26 · FC Andorra 5 - 1 UD Las Palmas · Puan 8.54.4M24.05.26 · FC Andorra 0 - 2 AD Ceuta FC · Puan 4.45.4M30.08.26 · Mallorca 3 - 0 AD Ceuta FC · Puan 5.46.3M05.09.26 · AD Ceuta FC 0 - 2 Celta de Vigo B · Puan 6.3–B04.10.26 · CD Castellon 1 - 1 AD Ceuta FC7.2M10.10.26 · AD Ceuta FC 1 - 2 CE Sabadell FC · Puan 7.2–M18.10.26 · AD Ceuta FC 1 - 2 Real Oviedo

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Eibar 7.0, Córdoba CF 5.5, Leganes 4.2, Albacete Balompié 6.9, Real Zaragoza 7.5, Córdoba CF 6.3, Eibar 7.1, UD Las Palmas 8.5, AD Ceuta FC 4.4, Mallorca 5.4, Celta de Vigo B 6.3, CE Sabadell FC 7.2ort. 6.3608.09.25 · Eibar 2 - 0 FC Andorra · 7.014.09.25 · FC Andorra 3 - 1 Córdoba CF · 5.504.10.25 · FC Andorra 1 - 2 Leganes · 4.215.11.25 · Albacete Balompié 1 - 0 FC Andorra · 6.922.02.26 · FC Andorra 2 - 1 Real Zaragoza · 7.502.03.26 · Córdoba CF 1 - 4 FC Andorra · 6.321.03.26 · FC Andorra 0 - 1 Eibar · 7.110.05.26 · FC Andorra 5 - 1 UD Las Palmas · 8.524.05.26 · FC Andorra 0 - 2 AD Ceuta FC · 4.430.08.26 · Mallorca 3 - 0 AD Ceuta FC · 5.405.09.26 · AD Ceuta FC 0 - 2 Celta de Vigo B · 6.310.10.26 · AD Ceuta FC 1 - 2 CE Sabadell FC · 7.27.28.5

90 dakika başına profil14 maç · 593 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.68, Kilit pas 2.24, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 64%, Top kazanma 7.36, Aldırdığı faul 2.56Şut: 1.68Kilit pas: 2.24Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 64%Top kazanma: 7.36Aldırdığı faul: 2.56Şut1.68Kilit pas2.24Pas isabeti83%Kazanılan ikili64%Top kazanma7.36Aldırdığı faul2.56
90 dakika başına profil
Şut1.68
Kilit pas2.24
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili64%
Top kazanma7.36
Aldırdığı faul2.56
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 2; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 22025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4531.08.25 · İlk 11: 60'08.09.25 · İlk 11: 90'14.09.25 · İlk 11: 45'27.09.25 · Sonradan: 9'04.10.25 · Sonradan: 52'15.11.25 · İlk 11: 56'22.02.26 · İlk 11: 90'02.03.26 · Sonradan: 16'15.03.26 · Sonradan: 8'21.03.26 · İlk 11: 70'29.03.26 · Sonradan: 11'12.04.26 · Sonradan: 14'19.04.26 · Sonradan: 8'10.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 9'30.08.26 · Sonradan: 82'05.09.26 · İlk 11: 76'04.10.26 · Sonradan: 8'10.10.26 · Sonradan: 55'18.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 593 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 1.68
  • Başarılı çalım3 / 9

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 2.24
  • Pas isabeti83%308 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 12
  • Kazanılan ikili mücadele42 / 66
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 2.56

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Segunda DivisionAD Ceuta FC50026610
2025Segunda DivisionFC Andorra160167352
2024Segunda DivisionDeportivo de A Coruna27021.52940
Toplam48032.468102

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım