ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Burgos CFDefans

Álex Lizancos

Forma numarası
2
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Segunda Division

4Maç3 kez ilk 11
271Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.70
Gol + asist1
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0B09.05.26 · Burgos CF 0 - 0 UD Almería · Puan 7.06.5G16.05.26 · Granada 0 - 1 Burgos CF · Puan 6.59.4G24.05.26 · Cultural Leonesa 0 - 2 Burgos CF · Puan 9.46.2G31.05.26 · Burgos CF 1 - 0 FC Andorra · Puan 6.26.3M03.10.26 · UD Almería 2 - 1 Burgos CF · Puan 6.36.1M12.10.26 · Burgos CF 0 - 1 Granada · Puan 6.1–G18.10.26 · Burgos CF 1 - 0 CE Sabadell FC6.5G26.10.26 · FC Andorra 2 - 3 Burgos CF · Puan 6.56.0G29.10.26 · CD Laredo 2 - 4 Burgos CF · Puan 6.06.3B01.11.26 · Burgos CF 1 - 1 CD Castellon · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Albacete Balompié 8.0, Sporting Gijon 7.8, CD Castellon 6.1, UD Almería 7.0, Granada 6.5, Cultural Leonesa 9.4, FC Andorra 6.2, UD Almería 6.3, Granada 6.1, FC Andorra 6.5, CD Laredo 6.0, CD Castellon 6.3ort. 6.8504.04.26 · Albacete Balompié 2 - 3 Burgos CF · 8.011.04.26 · Burgos CF 1 - 0 Sporting Gijon · 7.818.04.26 · CD Castellon 3 - 1 Burgos CF · 6.109.05.26 · Burgos CF 0 - 0 UD Almería · 7.016.05.26 · Granada 0 - 1 Burgos CF · 6.524.05.26 · Cultural Leonesa 0 - 2 Burgos CF · 9.431.05.26 · Burgos CF 1 - 0 FC Andorra · 6.203.10.26 · UD Almería 2 - 1 Burgos CF · 6.312.10.26 · Burgos CF 0 - 1 Granada · 6.126.10.26 · FC Andorra 2 - 3 Burgos CF · 6.529.10.26 · CD Laredo 2 - 4 Burgos CF · 6.001.11.26 · Burgos CF 1 - 1 CD Castellon · 6.36.39.4

90 dakika başına profil29 maç · 2.412 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.31, Kilit pas 1.19, Çalım 1.99, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 4.73, Aldırdığı faul 2.05Şut: 1.31Kilit pas: 1.19Çalım: 1.99Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 4.73Aldırdığı faul: 2.05Şut1.31Kilit pas1.19Çalım1.99Pas isabeti77%Kazanılan ikili56%Top kazanma4.73Aldırdığı faul2.05
90 dakika başına profil
Şut1.31
Kilit pas1.19
Çalım1.99
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma4.73
Aldırdığı faul2.05
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 4; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8014.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'28.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 45'09.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · Sonradan: 27'12.10.26 · İlk 11: 64'18.10.26 · İlk 11: 90'26.10.26 · İlk 11: 90'29.10.26 · Sonradan: 18'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.412 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)19 (10)90 dk’da 1.31
  • Başarılı çalım30 / 64

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.19
  • Pas isabeti77%851 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme58 · 46
  • Kazanılan ikili mücadele169 / 301
  • Aldırdığı faul4490 dk’da 2.05

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Segunda DivisionBurgos CF40027120
2025Copa del ReyBurgos CF1004400
Segunda DivisionBurgos CF37143.07280
Toplam42143.387100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım