PFC Montana 1921Defans
Aleksandar Todorov
- Forma numarası
- 10
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20251. Lig
19Maç17 kez ilk 11
1.362Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.14
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B27.02.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Botev Plovdiv · Puan 6.35.7M03.03.26 · Spartak Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 5.75.7M09.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 3 FK Ludogorets Razgrad · Puan 5.75.6M15.03.26 · Cherno More Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 5.66.8M22.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 PFC Beroe Stara Zagora · Puan 6.86.1M04.04.26 · FK Arda Kardzhali 2 - 1 PFC Montana 1921 · Puan 6.16.3M08.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 CSKA Sofya · Puan 6.37.1B16.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Slavia Sofia · Puan 7.15.9B01.05.26 · Septemvri Sofia 1 - 1 PFC Montana 1921 · Puan 5.95.9M22.05.26 · Slavia Sofia 2 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil13 maç · 915 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.28 |
| Kilit pas | 1.48 |
| Çalım | 1.67 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 35% |
| Top kazanma | 1.28 |
| Aldırdığı faul | 0.59 |
Son maçları
- 1. LigSlavia Sofia2PFC Montana 1921049' İlk 115.9
- 1. LigSeptemvri Sofia1PFC Montana 1921181' İlk 115.9
- 1. LigPFC Montana 19210Slavia Sofia090' İlk 117.1
- 1. LigPFC Montana 19210CSKA Sofya190' İlk 116.3
- 1. LigFK Arda Kardzhali2PFC Montana 1921190' İlk 116.1
- 1. LigPFC Montana 19210PFC Beroe Stara Zagora190' İlk 116.8
- 1. LigCherno More Varna1PFC Montana 1921078' İlk 115.6
- 1. LigPFC Montana 19210FK Ludogorets Razgrad375' İlk 115.7
- 1. LigSpartak Varna1PFC Montana 1921066' İlk 115.7
- 1. LigPFC Montana 19210Botev Plovdiv076' İlk 116.3
- 1. LigPFC Dobrudzha 1919 Dobrich1PFC Montana 1921082' İlk 116.8
- 1. LigSeptemvri Sofia1PFC Montana 1921026' Sonradan6.5
Oynadığı dakikalarSon 19 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler13 maç · 915 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (4)90 dk’da 1.28
- Başarılı çalım17 / 22
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.48
- Pas isabeti82%382 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme2 · 11
- Kazanılan ikili mücadele57 / 161
- Aldırdığı faul690 dk’da 0.59
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1. LigPFC Montana 1921 | 19 | 0 | 0 | 1.362 | 0 | 0 |
| Toplam | 19 | 0 | 0 | 1.362 | 0 | 0 | |
Kulüpler
- PFC Montana 1921Şu an#10
