Annecy FCOrta saha
Ahmed Kashi
- Forma numarası
- 5
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
6Maç6 kez ilk 11
540Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.97
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 74 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8G17.04.26 · Nancy Lorraine 1 - 5 Annecy FC · Puan 6.88.2G24.04.26 · Annecy FC 5 - 1 Pau FC · Puan 8.26.6G02.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · Puan 6.66.8M09.05.26 · Annecy FC 1 - 2 Rodez · Puan 6.86.9G14.08.26 · Annecy FC 2 - 0 Rodez · Puan 6.96.4M24.08.26 · Stade Reims 3 - 1 Annecy FC · Puan 6.47.0B29.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · Puan 7.07.1G04.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 2 Annecy FC · Puan 7.17.0M12.09.26 · En Avant Guingamp 2 - 1 Annecy FC · Puan 7.06.9M18.09.26 · Annecy FC 1 - 2 Dijon · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.430 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.18 |
| Kilit pas | 1.38 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 3.33 |
| Aldırdığı faul | 1.08 |
Son maçları
- Lig 2Annecy FC1Dijon2Sarı kart 190' İlk 116.9
- Lig 2En Avant Guingamp2Annecy FC190' İlk 117.0
- Lig 2Grenoble Foot 381Annecy FC290' İlk 117.1
- Lig 2Annecy FC1Metz190' İlk 117.0
- Lig 2Stade Reims3Annecy FC190' İlk 116.4
- Lig 2Annecy FC2Rodez090' İlk 116.9
- Lig 2Annecy FC1Rodez290' İlk 116.8
- Lig 2US Boulogne1Annecy FC2Sarı kart 190' İlk 116.6
- Lig 2Annecy FC5Pau FC1Gol 190' İlk 118.2
- Lig 2Nancy Lorraine1Annecy FC590' İlk 116.8
- Lig 2Annecy FC0Montpellier0Sarı kart 190' İlk 116.3
- Lig 2Annecy FC1En Avant Guingamp090' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.430 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (3)90 dk’da 1.18
- Başarılı çalım3 / 10
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.38
- Pas isabeti83%1.317 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme53 · 17
- Kazanılan ikili mücadele128 / 218
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.08
Kariyer istatistikleri
Kulüpler
- Annecy FCŞu an#5
