Abu Qir Semad FCDefans
Ahmed Dahesh
- Forma numarası
- 27
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
6Maç4 kez ilk 11
412Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist3
Maç başına dakika61
90 dakikada gol + asist0.44
Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5G18.04.26 · Wadi Degla FC 2 - 0 National Bank FC · Puan 7.56.2G25.04.26 · Haras El-Hodood SC 0 - 1 Wadi Degla FC · Puan 6.27.2B08.05.26 · Petrojet FC 2 - 2 Wadi Degla FC · Puan 7.25.5B18.05.26 · Al Mokawloon Al Arab 1 - 1 Wadi Degla FC · Puan 5.5–M02.09.26 · Abu Qir Semad FC 0 - 2 Al Ittihad Alexandria5.8M08.09.26 · Zamalek SC 2 - 0 Abu Qir Semad FC · Puan 5.86.3M15.09.26 · Al Ahly Cairo 2 - 0 Abu Qir Semad FC · Puan 6.37.0M13.10.26 · Abu Qir Semad FC 1 - 2 Asyut Petroleum · Puan 7.07.0B19.10.26 · Al Masry 1 - 1 Abu Qir Semad FC · Puan 7.07.5M31.10.26 · Abu Qir Semad FC 0 - 1 Ghazl El Mahallah CK · Puan 7.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 821 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Kilit pas | 1.74 |
| Çalım | 1.05 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 2.49 |
| Aldırdığı faul | 2.05 |
Son maçları
- Premier LigAbu Qir Semad FC0Ghazl El Mahallah CK190' İlk 117.5
- Premier LigAl Masry1Abu Qir Semad FC190' İlk 117.0
- Premier LigAbu Qir Semad FC1Asyut Petroleum2AAsist 190' İlk 117.0
- Premier LigAl Ahly Cairo2Abu Qir Semad FC090' İlk 116.3
- Premier LigZamalek SC2Abu Qir Semad FC038' Sonradan5.8
- Premier LigAbu Qir Semad FC0Al Ittihad Alexandria214' Sonradan
- Premier LigAl Mokawloon Al Arab1Wadi Degla FC1Sarı kart 145' Sonradan5.5
- Premier LigPetrojet FC2Wadi Degla FC2AAsist 190' İlk 117.2
- Premier LigHaras El-Hodood SC0Wadi Degla FC145' İlk 116.2
- Premier LigWadi Degla FC2National Bank FC0AAsist 115' Sonradan7.5
- Premier LigWadi Degla FC2Pharco FC0Sarı kart 190' İlk 117.4
- Premier LigEl Gouna FC0Wadi Degla FC010' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 17 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 821 dk
Hücum
- Şut (isabetli)1 (0)
- Başarılı çalım5 / 9
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.74
- Pas isabeti75%363 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme10 · 6
- Kazanılan ikili mücadele50 / 82
- Aldırdığı faul1590 dk’da 2.05
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigAbu Qir Semad FC | 6 | 0 | 1 | 412 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LigWadi Degla FC | 11 | 0 | 3 | 498 | 3 | 0 |
| Toplam | 17 | 0 | 4 | 910 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- Abu Qir Semad FCŞu an#27
- Wadi Degla FCŞu an#12
