ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Adrián Fernández

Forma numarası
24
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Sudamericana · Liga Profesional

24Maç14 kez ilk 11
1.078Dakika
2Gol
2Asist
6Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist1
Maç başına dakika36
90 dakikada gol + asist0.25

Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M07.05.26 · Botafogo 2 - 1 Racing Club Avellaneda · Puan 6.16.4G10.05.26 · Estudiantes La Plata 0 - 1 Racing Club Avellaneda · Puan 6.45.2M14.05.26 · CA Rosario Central 2 - 1 Racing Club Avellaneda · Puan 5.2–B22.05.26 · Racing Club Avellaneda 2 - 2 Caracas FC8.4G28.05.26 · Racing Club Avellaneda 2 - 0 Independiente Petrolero · Puan 8.45.9M31.08.26 · Independiente Rivadavia 3 - 1 Racing Club Avellaneda · Puan 5.9–M07.09.26 · Racing Club Avellaneda 1 - 2 Atletico Tucuman–M14.09.26 · CA Huracan 2 - 1 Racing Club Avellaneda–G05.10.26 · AA Estudiantes 1 - 2 Racing Club Avellaneda–M26.10.26 · CA River Plate BA 1 - 0 Racing Club Avellaneda

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CA Independiente Avellaneda 6.2, Independiente Petrolero 7.4, CA River Plate BA 6.6, Botafogo 6.3, CA Aldosivi 7.9, Barracas Central 4.5, Caracas FC 6.3, Botafogo 6.1, Estudiantes La Plata 6.4, CA Rosario Central 5.2, Independiente Petrolero 8.4, Independiente Rivadavia 5.9ort. 6.4304.04.26 · CA Independiente Avellaneda 1 - 0 Racing Club Avellaneda · 6.208.04.26 · Independiente Petrolero 1 - 3 Racing Club Avellaneda · 7.413.04.26 · Racing Club Avellaneda 0 - 2 CA River Plate BA · 6.616.04.26 · Racing Club Avellaneda 2 - 3 Botafogo · 6.319.04.26 · CA Aldosivi 1 - 1 Racing Club Avellaneda · 7.925.04.26 · Racing Club Avellaneda 1 - 1 Barracas Central · 4.530.04.26 · Caracas FC 1 - 1 Racing Club Avellaneda · 6.307.05.26 · Botafogo 2 - 1 Racing Club Avellaneda · 6.110.05.26 · Estudiantes La Plata 0 - 1 Racing Club Avellaneda · 6.414.05.26 · CA Rosario Central 2 - 1 Racing Club Avellaneda · 5.228.05.26 · Racing Club Avellaneda 2 - 0 Independiente Petrolero · 8.431.08.26 · Independiente Rivadavia 3 - 1 Racing Club Avellaneda · 5.95.98.4

90 dakika başına profil30 maç · 1.238 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.93, Kilit pas 2.47, Çalım 2.79, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 3.84, Aldırdığı faul 2.05Şut: 1.93Kilit pas: 2.47Çalım: 2.79Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 3.84Aldırdığı faul: 2.05Şut1.93Kilit pas2.47Çalım2.79Pas isabeti77%Kazanılan ikili48%Top kazanma3.84Aldırdığı faul2.05
90 dakika başına profil
Şut1.93
Kilit pas2.47
Çalım2.79
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma3.84
Aldırdığı faul2.05
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Liga ProfesionalCA River Plate BA1Racing Club Avellaneda07' Sonradan
  • Liga ProfesionalAA Estudiantes1Racing Club Avellaneda214' İlk 11
  • Liga ProfesionalCA Huracan2Racing Club Avellaneda18' İlk 11
  • Liga ProfesionalRacing Club Avellaneda1Atletico Tucuman29' İlk 11
  • Liga ProfesionalIndependiente Rivadavia3Racing Club Avellaneda1Sarı kart 127' Sonradan5.9
  • CONMEBOL SudamericanaRacing Club Avellaneda2Independiente Petrolero0Asist 167' İlk 118.4
  • CONMEBOL SudamericanaRacing Club Avellaneda2Caracas FC29' Sonradan
  • Liga ProfesionalCA Rosario Central2Racing Club Avellaneda1Sarı kart 162' Sonradan5.2
  • Liga ProfesionalEstudiantes La Plata0Racing Club Avellaneda1Sarı kart 178' İlk 116.4
  • CONMEBOL SudamericanaBotafogo2Racing Club Avellaneda1Sarı kart 179' İlk 116.1
  • CONMEBOL SudamericanaCaracas FC1Racing Club Avellaneda120' Sonradan6.3
  • Liga ProfesionalRacing Club Avellaneda1Barracas Central1Kırmızı kart 16' İlk 114.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 2, Asist 22025 · Asist: 22026 · Gol: 22026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4411.03.26 · İlk 11: 64'17.03.26 · Sonradan: 59'22.03.26 · İlk 11: 85'04.04.26 · İlk 11: 83'08.04.26 · Sonradan: 24'13.04.26 · İlk 11: 73'16.04.26 · Sonradan: 45'19.04.26 · İlk 11: 62'25.04.26 · İlk 11: 6'30.04.26 · Sonradan: 20'07.05.26 · İlk 11: 79'10.05.26 · İlk 11: 78'14.05.26 · Sonradan: 62'22.05.26 · Sonradan: 9'28.05.26 · İlk 11: 67'31.08.26 · Sonradan: 27'07.09.26 · İlk 11: 9'14.09.26 · İlk 11: 8'05.10.26 · İlk 11: 14'26.10.26 · Sonradan: 7'

Ayrıntılı istatistikler30 maç · 1.238 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)16 (8)90 dk’da 1.93
  • Başarılı çalım24 / 39

Pas

  • Kilit pas1890 dk’da 2.47
  • Pas isabeti77%512 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme36 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele80 / 166
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 2.05

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa SudamericanaRacing Club Avellaneda61124420
Liga ProfesionalRacing Club Avellaneda181183441
2025Copa LibertadoresRacing Club Avellaneda1006100
Liga ProfesionalRacing Club Avellaneda180252930
2024Copa LibertadoresCA Peñarol1001400
Toplam44241.68291

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım