ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Aboubakary Kanté

Uyruk
Gambia
Yaş
32
Forma numarası
28
Doğum yeri
Pontoise
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

9Maç5 kez ilk 11
445Dakika
3Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist3
Maç başına dakika45
90 dakikada gol + asist0.59

Sayılar arşivimizdeki 61 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G27.04.26 · US Boulogne 2 - 6 USL Dunkerque–B22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC6.1M28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Puan 6.15.7M04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · Puan 5.77.0M11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 7.06.4B18.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux Monteliard · Puan 6.46.1M09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.18.5B16.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · Puan 8.55.9M23.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 5.96.2G30.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Amiens SC 7.6, ES Troyes 5.5, Rodez 5.8, Stade Lavallois Mayenne FC 6.0, Grenoble Foot 38 6.1, Red Star FC 5.7, Dijon 7.0, Sochaux Monteliard 6.4, Pau FC 6.1, Clermont Foot 8.5, Nancy Lorraine 5.9, US Boulogne 6.2ort. 6.4013.02.26 · Amiens SC 1 - 4 USL Dunkerque · 7.621.03.26 · ES Troyes 5 - 1 USL Dunkerque · 5.503.04.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Rodez · 5.820.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.028.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · 6.104.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · 5.711.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.018.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux Monteliard · 6.409.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.116.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · 8.523.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.930.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · 6.26.28.5

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 18, Asist 3; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 3, Asist 02024 · Gol: 182024 · Asist: 32025 · Gol: 12026 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3106.02.26 · Sonradan: 10'13.02.26 · Sonradan: 13'20.02.26 · Sonradan: 12'27.02.26 · Sonradan: 9'09.03.26 · Sonradan: 1'14.03.26 · Sonradan: 13'21.03.26 · Sonradan: 15'03.04.26 · İlk 11: 59'11.04.26 · Sonradan: 13'20.04.26 · Sonradan: 16'27.04.26 · Sonradan: 9'22.08.26 · Sonradan: 11'28.08.26 · Sonradan: 37'04.09.26 · İlk 11: 67'11.09.26 · İlk 11: 68'18.09.26 · İlk 11: 77'09.10.26 · İlk 11: 61'16.10.26 · Sonradan: 26'23.10.26 · Sonradan: 27'30.10.26 · İlk 11: 71'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 596 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)21 (9)90 dk’da 5.19
  • Başarılı çalım5 / 15

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti78%118 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme4 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele36 / 80
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 4.27

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC93044500
2025Coupe de FranceUSL Dunkerque1001100
Lig 2USL Dunkerque271059630
2024Lig 2USL Dunkerque501222.73100
Lig 2Ajaccio24611.36500
Toplam1112235.14830

Kulüpler

Hakkında

Aboubakary Kanté, Stade Lavallois Mayenne FC formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 11 Ağu 1994, Pontoise (32 yaşında). Uyruğu: Gambia. 2026 sezonunda 9 maçta 445 dakika oynadı; 3 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım