Clermont FootOrta saha
Abdellah Baallal
- Forma numarası
- 2
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
2Maç2 kez ilk 11
180Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6M07.03.26 · ES Troyes 2 - 1 Clermont Foot · Puan 6.66.5M13.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC · Puan 6.57.3M20.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Red Star FC · Puan 7.37.0B03.04.26 · Grenoble Foot 38 2 - 2 Clermont Foot · Puan 7.06.3B10.04.26 · Clermont Foot 2 - 2 Nancy Lorraine · Puan 6.36.9M17.04.26 · Le Mans 1 - 0 Clermont Foot · Puan 6.96.4B24.04.26 · Clermont Foot 1 - 1 SPC Bastia · Puan 6.46.6G02.05.26 · Montpellier 1 - 2 Clermont Foot · Puan 6.66.5B08.08.26 · Clermont Foot 0 - 0 Stade Reims · Puan 6.56.6M14.08.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Clermont Foot · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.841 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.45 |
| Kilit pas | 1.28 |
| Çalım | 2.00 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.90 |
| Aldırdığı faul | 2.01 |
Son maçları
- Lig 2AS Saint-Étienne3Clermont Foot190' İlk 116.6
- Lig 2Clermont Foot0Stade Reims090' İlk 116.5
- Lig 2Montpellier1Clermont Foot290' İlk 116.6
- Lig 2Clermont Foot1SPC Bastia1Sarı kart 190' İlk 116.4
- Lig 2Le Mans1Clermont Foot090' İlk 116.9
- Lig 2Clermont Foot2Nancy Lorraine2Sarı kart 188' İlk 116.3
- Lig 2Grenoble Foot 382Clermont Foot290' İlk 117.0
- Lig 2Clermont Foot0Red Star FC190' İlk 117.3
- Lig 2Clermont Foot0Pau FC190' İlk 116.5
- Lig 2ES Troyes2Clermont Foot1Sarı kart 190' İlk 116.6
- Lig 2Clermont Foot2USL Dunkerque190' İlk 117.5
- Lig 2US Boulogne0Clermont Foot2Sarı kart 190' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.841 dk
Hücum
- Şut (isabetli)18 (5)90 dk’da 1.45
- Başarılı çalım9 / 19
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.28
- Pas isabeti87%945 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme49 · 23
- Kazanılan ikili mücadele111 / 202
- Aldırdığı faul3290 dk’da 2.01
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Clermont Foot | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| 2025 | Lig 2Clermont Foot | 27 | 1 | 1 | 2.124 | 5 | 0 |
| Toplam | 29 | 1 | 1 | 2.304 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Clermont FootŞu an#2
