Orense SCDefans
A. Lorenzo
- Forma numarası
- 5
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Copa Sudamericana · Serie A
22Maç20 kez ilk 11
1.808Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.50
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 22 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1B11.07.26 · Manta FC 0 - 0 Orense SC · Puan 7.16.5M17.07.26 · Orense SC 0 - 2 Emelec · Puan 6.56.7M20.07.26 · Mushuc Runa SC 2 - 1 Orense SC · Puan 6.77.0G24.07.26 · Orense SC 2 - 1 SD Aucas · Puan 7.06.3M26.07.26 · Orense SC 2 - 3 Independiente del Valle · Puan 6.36.1B10.08.26 · Delfin SC 1 - 1 Orense SC · Puan 6.16.8G16.08.26 · Orense SC 2 - 0 Deportivo Cuenca · Puan 6.85.9G08.09.26 · Orense SC 4 - 3 CD River Plate Ecuador · Puan 5.96.3M15.09.26 · CD Universidad Catolica Quito 2 - 1 Orense SC · Puan 6.36.3M21.09.26 · Manta FC 2 - 1 Orense SC · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 1.808 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.61 |
| Kilit pas | 0.09 |
| Çalım | 0.33 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 64% |
| Top kazanma | 4.39 |
| Aldırdığı faul | 0.46 |
Son maçları
- Serie AManta FC2Orense SC190' İlk 116.3
- Serie ACD Universidad Catolica Quito2Orense SC190' İlk 116.3
- Serie AOrense SC4CD River Plate Ecuador316' Sonradan5.9
- Serie AOrense SC2Deportivo Cuenca090' İlk 116.8
- Serie ADelfin SC1Orense SC190' İlk 116.1
- Serie AOrense SC2Independiente del Valle390' İlk 116.3
- Serie AOrense SC2SD Aucas190' İlk 117.0
- Serie AMushuc Runa SC2Orense SC1Sarı kart 190' İlk 116.7
- Serie AOrense SC0Emelec290' İlk 116.5
- Serie AManta FC0Orense SC090' İlk 117.1
- Serie AOrense SC1Tecnico Universitario290' İlk 116.8
- Serie ALDU Quito3Orense SC090' İlk 116.5
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.808 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (1)90 dk’da 0.61
- Başarılı çalım5 / 6
Pas
- Kilit pas190 dk’da 0.09
- Pas isabeti82%646 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme55 · 20
- Kazanılan ikili mücadele104 / 162
- Aldırdığı faul690 dk’da 0.46
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa SudamericanaOrense SC | 1 | 0 | 0 | 87 | 0 | 0 |
| Serie AOrense SC | 21 | 1 | 0 | 1.721 | 2 | 1 | |
| Toplam | 22 | 1 | 0 | 1.808 | 2 | 1 | |
Kulüpler
- Orense SCŞu an#5
